Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzőtermet keresek Pesten,...

Edzőtermet keresek Pesten, hogy leadjak pár kilót, kicsit formába jöjjek. Hol / melyik konditermet javasoljátok?

Figyelt kérdés

2022. febr. 7. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Bármelyiket. Úgyis a diétán fog múlni a célod megvalósítása.
2022. febr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bármelyiket. A túlárazottakat (pl smartfit) nem javaslom mert teljesen felesleges annyit adni érte. Olyat válassz ami közel van, könnyen elerhető és minden megvan ami ah edzéseidhez kel

Én jelenleg a holiday fitnessbe járok újpestre mert útkozben van munka és otthon kozott. Egy diak berlet csak 8700. Szóval nekem az a jó. Másnak más

2022. febr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Olyat keress,ahonnan nem engednek ki,mig nem vagy 3 kilóval kevesebb.

Azok a legjobbak.

2022. febr. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az egész leginkább rajtad múlik, de kérdés, hogy mennyi az a pár kiló, és mennyi idő alatt szeretnéd leadni, magyarán reális-e a célkitűzés.


Orvosi vizsgálat, pl. pajzsmirigy, cukor, stb. mert ez is okozhat túlsúlyt.


Ha nagyobb súlyról van szó, akkor érdemes elmenni dietetikushoz, hogy tartós hatású egészséges táplálkozási tanácsadást adjon a fogyókúrához, és személyi edző, hogy a sportolás ne okozzon sérülést, és az is hosszútávú sikerélményt adjon.


Mert lehet pl. hogy hirtelen lelkesedéssel beleadsz most mindent, de ha egy kicsit megakadsz, akkor kudarcélmény lesz és visszaeshetsz, akármilyen szuper a kondi.


Tehát sok múlik a tervezésen, a kitartáson, stb.

2022. febr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ne “Pesten” keress hanem a közeledben. A lényeg hogy csináld, hogy nem legyen kifogás pl arra h messze van, a súly mindenhol nehéz lesz. Szívesebben jutsz el 10 perc alatt mint egy órát utazva. Hajrá!!!:)
2022. febr. 10. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Plankoláshoz el se kell menni, azt otthon is tudod végezni, eszköz se kell hozzá.

A neten találsz elég sok sportgyakorlatot, nem kell ahhoz edzőterembe járni.

2022. febr. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
A szex miért nem segített?
2022. febr. 11. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én magam is nemrég fogtam bele a változásba. (ismét) 10 éve vagyok cukorbeteg és az elmúlt két év nem volt túl jó számomra, így elhagytam magam. Orvosi felügyelet sem volt, mivel a diabetológusom pár éve elment Brüsszelbe dolgozni, mert elnyert egy komoly kutatói díjat, azonnal elcsalták. A következő orvosom egy fiatal és hanyag pasi volt, akit kitettek a karanténos vírushelyzet alatt. Alig jutottam be az éves ellenőrzésre is másik orvoshoz. Az idős volt, akivel kétszer találkoztam, majd belehalt a covidba. Pár hónapja végre sikerült egy új orvoshoz kerülnöm, aki kedves, értelmes, de szigorú. Teljesen új kezelést állított össze számomra. Viszont rávett az életmódváltásra is! Bejött! Fogyok! Egyre jobban érzem magam, így remélhetőleg tovább fogyok! :-)

Bocsi a sok rizsáért! ;-)

Régen sortoló voltam, de magam sem kezdenék a konditeremben. Eleinte csak diéta. Amikor rááll a szervezet a kevesebb kajabevitelre, fokozatosan lehet mozogni, de lehetőleg csak otthon, ill. magunktól. Ahogy írták előttem, vannak jó videók, appok ehhez, de még játékkonzolokkal végezhető mozgásérzékelős edzések is. Séta, aktív séta, kerékpározás sem rossz. Később jöhet akár a futás is, de csak bizonyos testsúly alatt.

Amikor elérsz egy edzettségi szintet és érzd a kitartást, akkor már érdemes edzőterembe menni. Természetesen, nem kell hónapokat várni, egyéntől függ.

Legtöbb embernek a terem közelsége és díjazása az első szempont, majd az edzők felkészültsége és a terem felszerelése. Zuglói lévén, jómagam ezen a környéken tudok ajánlani, ha megfelel.

2022. febr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8# vagyok. Még annyit, ha nagyon nagy a túlsúly nem csak kivizsgálás szükséges, majd dietetikus segítsége, hanem gyógytornászé is! (aki felügyeli a megfelelő mozgást, nehogy túlzott legyen a terhelés a szívnek, érrendszernek, ízületeknek, stb.)
2022. febr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vannak jó fittparkok futópályával is itt-ott, pl. a Városligetben, ingyen használhatod, és segít neked.


Fontos azonban a sport előtt a bemelegítés, és utána a nyújtás. Magnézium pezsgőtablettát érdemes fogyasztani.

2022. febr. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!