Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy 65 kg nőnek milyen tömegnö...

Egy 65 kg nőnek milyen tömegnövelő (izomépítő) étrendet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Az edzés mellé persze, amit már nem most kezdtem, csak valahogy a kaja része az, amit az évek alatt sem tudtam rendesen belőni. Zsírosodni nem nagyon szeretnék, de lehetne már látványosabb a sok edzés, és ehhez tudom, az étkezés a legfontosabb, szóval valamit biztosan nem jól csinálok. Ne kérjétek légyszi, hogy leírjam mit eszem, mert hiába próbálok odafigyelni, igazából túl nagy redszere nincs, változó mindig.

Szóval azt kérném, ha tudna valaki segíteni, hogy a 65 kilom ne zsírban növekedjen, hanem izomban, akkor az ne tartsa magában.

Köszönöm szépen! :)



2022. febr. 13. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Komplett etrendet nemhinnem h fog barki irni, meg csak igy random ennyi infobol nem is nagyon lehet. Mintakat meg talalsz boven a neten. Pl [link]
2022. febr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

ez azért ennél kicsit bonyolultabb és sokkal több infó kéne.

ha párnapon belül nem kapsz értelmes választ keres meg üzenetben és segítek.

2022. febr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem értem mi a konkrét probléma ?

Ha évek óta edzel , és látványosabb izmokat szeretnél, akkor szálkásítani kellene nem?

2022. febr. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Attól még, mert évek óta edzel, még lehet az edzésed szar. Semmi garancia nincs arra, hogy nem az edzésed miatt nem fejlődsz. A konditerem tele van olyan emberekkel, akik hosszú esztendők óta lejárnak, mégsem fejlődnek egy centit sem.

De hát ja, ha neked komoly izomépítési céljaid vannak (pláne nőként), akkor az étrendet muszáj lenne belőni kalória/makrotápanyag szempontjából. Ettől még nem kell mindig ugyanazt enni, nyugodtan táplálkozz változatosan, az egészség a fontos. De a kalóriákkal és a makrotápanyagokkal muszáj tisztában lenned, különben persze, hogy egy helyben fogsz toporogni.

Ha pedig tömegelni akarsz, akkor sajnos ez magasabb testzsírral is fog járni. Nincs az a szteroid a világon, ami hatására tömegelési időszakban csak színtiszta izomszövet jön fel és egy csepp zsír sem.

Neked semmi másra nincs szükséged, mint egy progresszív edzésprogramra és egy kicsi kalóriatöbbletre. Viszont az első mindig az egészséged legyen, ne akarj azért extrém kalóriatöbbletben lenni, hogy feljöjjön rád fél kiló izmocska.

És olvass sok tudományos cikket, mert információ nélkül tényleg csak az edzői segítség marad.

2022. febr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

65 kilós nő vagyok, aki tömeget növel

teljesen tálagos egészségtudatos étkezés, megdleleő fehérjebevitellel és 10-15 százalék kalóriaszufficittel tökéletesen bevált

2022. febr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!