Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kell szedni a tömegnöve...

Hogyan kell szedni a tömegnövelőt?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy kell hozzá étrend, mert az nélkül nem ér semmit vagyis ezt olvastam és hogy edzeni kell rá és edzés után kell vízzel meginni. Vagy lehet tévedek. Ezért szeretnék tanácsot kérni.Szertnék elkezdeni edzeni. Valaki tudna segíteni?
2022. jan. 20. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az étrendet rakd rendben, tömegnövelő nem is feltétlenül szükséges, ha megfelelő mennyiségű és minőségű kaját viszel be. Amúgy meg mindig rá van írva a dobozra az adagolás.
2022. jan. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Én a danát piramisban szedem, majd 5 hétig kimaxolva, utána fordított piramis visszafelé.

Így mindig megmaradt minden izom rajtam.

2022. jan. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szájon át.
2022. jan. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Miss Endzsi ***** válasza:
89%
Én ezt ettem tömegnövelőnek pluszként.: Smoothie, banánnal, almával, zabbal, kiwivel, egy kis tejet rá, és egy adag fehérjepor.
2022. jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%
En enat toltam boldival 2honapig aztan csereltem szuszi decara vegul propi masti oxa. Majd egy jo visszaallitas hcgvel clomiddal provival teszto fokozoval stb. 7-8 honap alatt meg is van 😀
2022. jan. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A 4-es válaszoló jót írt inkább azt követhetnéd ha már mindenképp "tömegnövelőt" akarnál.


Ha mégsem akkor is a jobb minőségűt kéne választani: Myomax,Hypermass...

2022. jan. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rá van írva a tömegnövelő dobozára, hogy hogyan kell szedni.
2022. jan. 21. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő helyett csinálj ahogy a #4-es mondta Smoothie-t, a tömegnövelő kb cukor meg szénhidrát, kb bármi mással be tudod vinni ezeket. Ha átlag testalkatú vagy akkor amúgy se hiszem h gond a legtöbb embernek súlyt felszednie, ha meg nagyon vékony vagy akkor meg 1-1 smoothieból össze tudsz szedni gond nélkül 1000 kcal-t
2022. jan. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!