Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megnéznéd az alakom? Mit...

Megnéznéd az alakom? Mit lehet belőle kihozni? 26L

Figyelt kérdés

Először is szeretném tisztázni,hogy megvagyok elégedve magammal azonban szeretném használni a testem, többet mozogni. Van egy nőgyógyászati/endokrinológiaibbetegségem ami mozgással és étrenddel kordában tartható. Azért töltöttem fel magamról képet mert hiába írom,hogy 165 cm 50 kiló vagyok az nem elég. Nincs a környéken személyi edző akihez fordulhatok,igaz van konditerem de mivel nagyon kis községben élek így nem szakember dolgozik benne. Jelenleg azért heti 4-5 alkalommal mozgok valamit. Futok, aerobikra járok, úszok és vettem kondi bérletet. Valószínűleg a genetikai adottságom eleve ilyen,habár anyám alacsony és kövér édesapám magas volt és nagyon vékony. Igazából érdekel,hogy mit lehet kihozni a testéből,ami még jól is néz ki.

Plusz infó,hogy lakto ovo vegetáriánus étrenden vagyok 11 éve. Nincs még edzéstervem.

Köszönöm mindenki válaszát.

[link]


[link]



2022. febr. 13. 23:25
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Előre is bocsi a helyesírás miatt,nem figyeltem oda és telefonról írtam.
2022. febr. 13. 23:27
 2/17 anonim ***** válasza:
51%

Ez most valami önfényezős,magamutogatós kérdés lesz?

Incelek biztos írni fognak.

De amúgy semmi különös veled,egy kiadós csülkösbab rádférne két tányérral,meg kenyérrel.

2022. febr. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Miért kell egyből azzal jönni,hogy önfényezés? Egyből ez fordul meg a fejedben. Szimpla segítségkérés, nemhiába tettem fel a sport, és mozgás témakörben ezen belül is a testépítésben,hogy olyanoktól kapjak választ akiket ez a téma érdekel,és szívesen segítenek.
2022. febr. 13. 23:38
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem jó az alakod.

Bár a sportolás és a helyes étrend nem árt az egészséged érdekében sem.

Edzéstervet meg neten írni baromság,nem tudjuk a jelenlegi edzettségi szinted felmérni,célodat sem (bár gyanítom hogy izomtömegnövelés a cél),és ha egy gyakorlatot rosszul kivitelezel,azt sem tudjuk a távolból korrigálni.

Szóval valamilyen úton módon jó lenne egy személyi edző segítsége a kezdetekben. Akár egy közeli városban,településen.

2022. febr. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,sajnos 50 km-re van a legközelebbi olyan edzőterem ahol dolgozik személyi edző, természetesen nekem is ez lett volna az elsődleges cél azonban munka után szinte kivitelezhetetlen utazni délután 50 km-ert oda , majd edzeni ott egy órát és 50 km-ert haza heti 4 alkalommal. 🙂
2022. febr. 13. 23:43
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

Igen ez így akkor eléggé necces.

Mindenképpen akkor lehet érdemesebb egy komolyabb fitness edzőt felkeresni a neten,aki tud írni egy étrendet,edzéstervet,vagy akár tart online traninget. Bár nem nagyon csípem ezeket, de azért hátha akad olyan aki fel is tud valami komolyabbat mutatni,és ért is valamihez.

2022. febr. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Ebből a képből, ami látszik, az viszonylag jó alap. Senki nem fogja neked megmondani, hogy mit lehet tenni ebből kihozni, főleg nem 2 kép alapján,aki meg igen, az hülyeséget beszél. Csináld, aztán látod, mi lesz belőle idővel.
2022. febr. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
59%
Szerintem is elég szép alakod van. Sokat kilehet hozni ebből.
2022. febr. 14. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Humor Herold ***** válasza:
88%
Teljesen rendben vagy, valószínű az étkezésed is, és azért látszódik a sport is a testeden. Gondolom a célod hogy még feszesebb esetleg izmosabb legyél. Próbáld az étkezésed ilyen irányba terelni, magas fehérjebevitellel.Szerintem a szénhidráttal és a zsírokkal ni ncs problémája ch-t majd lehet emelné kell. Növényi alapú étrendben is szépen tartható a magas fehérje bevitel. És ha feszesebb, izmosabb testet szeretnél válts súlyzós edzésre, eleinte csak minimális súlyokkal végezz egész testes edzéseket, hogy szokja a tested a terhelés, erősődjenek az izületek, aztán idővel lehet váltani osztott edzésekre, és célzottan edzeni izmokat. Megfelelő étkezés és pihenés mellett.
2022. febr. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
nőként mondom, hogy nem te vagy a képen. ezek a képek időnként előkerülnek más kérdés alatt is belinkelve. ez csak a szokásos szerepjáték a pasik előtt. de csináld, látom el is hiszik.
2022. febr. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!