Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megnéznéd az alakom? Mit...

Megnéznéd az alakom? Mit lehet belőle kihozni? 26L

Figyelt kérdés

Először is szeretném tisztázni,hogy megvagyok elégedve magammal azonban szeretném használni a testem, többet mozogni. Van egy nőgyógyászati/endokrinológiaibbetegségem ami mozgással és étrenddel kordában tartható. Azért töltöttem fel magamról képet mert hiába írom,hogy 165 cm 50 kiló vagyok az nem elég. Nincs a környéken személyi edző akihez fordulhatok,igaz van konditerem de mivel nagyon kis községben élek így nem szakember dolgozik benne. Jelenleg azért heti 4-5 alkalommal mozgok valamit. Futok, aerobikra járok, úszok és vettem kondi bérletet. Valószínűleg a genetikai adottságom eleve ilyen,habár anyám alacsony és kövér édesapám magas volt és nagyon vékony. Igazából érdekel,hogy mit lehet kihozni a testéből,ami még jól is néz ki.

Plusz infó,hogy lakto ovo vegetáriánus étrenden vagyok 11 éve. Nincs még edzéstervem.

Köszönöm mindenki válaszát.

[link]


[link]



2022. febr. 13. 23:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki tényleg a témához kapcsolódóan írt! Fogjuk rá, hogy az étkezésem is rendben van nagyjából igaz a fehérje bevitelem tényleg növelhetném,illetve sokkal több hüvelyest fogyasztani ezenkívül a víz fogyasztásával is problémáim vannak,nem bírok sokat inni.😏


Utolsó,higyj amit akarsz igazából elég nekem a tudat,hogy tudom ezt a képet én csináltam magamról tegnap délután. De oké

2022. febr. 14. 07:08
 12/17 anonim ***** válasza:
67%

hú de bírom ezt a sok simp-et itt :D


Ha egy srác rakott volna ki ileyn képet, ment volt az oltás ezerrel, hogy milyen szánalmasan néz ki, csontváz, kákabelű stb,


de egy csaj kirakja, és a nagy gyúrósok " jól nézel ki, jó alapod van..."

2022. febr. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
96%

De durva hova lettek a válaszok?

Írták sokan hogy kamu képeket rakott ki mert régebben más kérdések alatt voltak ezek a képek,és nem a kérdést törlik !!!! hanem azokat a válaszokat,amik felhívják a figyelmet arra hogy a kérdező kamuzik!

2022. febr. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
függetlenül attól, hogy kamu kérdés, ez egy vékony alkat. Mit lehet belőle kihozni? Ki kell próbálni. De ha testépítesz ne futkározz minden nap.
2022. febr. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
57%
A combod lehetne izmosabb
2022. febr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
28%

Ki a szart érdekel ha kamuzik?

Oviban vagyunk vagy hol?

Mit húzzák fel magukat emberek azon ha esetleg kamu képet tesz fel?

Fáj neked? Vagy rosszabb lesz az életed?

Nem tudtok a saját dolgotokkal foglalkozni basszus?

Dedó

2022. febr. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egy gyönyörű kisbabát. ❤
2023. márc. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!