Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Személyi edző megéri ilyen...

Személyi edző megéri ilyen formában?

Figyelt kérdés

szeretnék egyszer profi testépítő lenni. most télen el is kezdtem emiatt az edzést. először a bemelegítéstől is elfáradtam most azonban már megy a fekvőtámasz, a lábemelés, s a guggolás is. sőt már újabban a levegőboxban sem fáradok el olyan gyorsan.

szeretnék online edzőt felfogadni. így online étrendkiegészítő program mellé ki az, aki a legjobban megérné? a scitec tömegnövelő programjával lehet jól izmosodni? strandformát el lehet így érni? egyáltalán jó így online ez az egész edzős dolog?



2022. febr. 15. 15:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

köszi #9-es. továbbra se értem miért lettem széttrollkodva. elegem van belőle hogy itt már minden válaszoló troll.


akkor jobban megéri szerintetek ha nem online edzőként hanem rendes személyi edzőként fogadom fel borszéki pétert? úgy hogy ő is rendesen ott legyen velem. és akkor kezdem el csak szedni a micelláris kazeint amikor már együtt dolgozunk. ez így működhet fejlődési szempontból?

2022. febr. 16. 11:35
 12/13 anonim ***** válasza:
51%

Ne haragudj, megkerdezhetem hogy hany eves vagy?

A kazeintol meg csodak nem fognak tortenni, felesleges is pont azzal kezdened, ha eddig a bemelegitestol elfaradtal… feherje dogovel. Az elejen ez a trukk, a tobbire nincs szukseg.

2022. febr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 NTBS ***** válasza:
Igen megérheti, de a neten is vannak jó videók, amikből magadnak is összeállíthatsz valamit.
2022. márc. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!