Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egykezes húzódzkodásból...

Egykezes húzódzkodásból csinálok oldalonként 20-20-t.Ez már inkább zsírégetésre megy,ekkora ismétlésszámnál, vagy segíti még a tömegnövekedést?

Figyelt kérdés

Évek óta nem csinálom a hagyományos húzódzkodást, mert értelmetlen volt egyszerre 40-50-t csinálni, semmi hatást nem éreztem.

Sokszor csinálom hogy leedzek hátra majd edzés végén pumpálásnak csinálok egykezes húzódkodásokat 4 sorozat 20 ismétlés sorozatonként,és oldalonként.

De már a pumpálást se érzem annyira, inkább csak éget, és fáj utána az izom.

Mit lehet még csinálni hogy újra érezzem a húzódzkodást?


2022. febr. 17. 15:01
 1/4 anonim válasza:
93%
Szerintem te itt inkább csak dicsekedni akarsz. Muta azt az egykezes húzódzkodást, én soha nem láttam még rendesen végrehajtva. Kicsit hihetetlen, hogy ekkora mennyiségben megy neked.
2022. febr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed, mert hozzászoktál, kb felesleges csinálni. Köss súlyt a derekadra vagy vegyél fel súlymellényt és úgy húzódzkodj.
2022. febr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Kíváncsi vagyok annak az egykezes húzódzkodásnak a technikájára és mozgástartományára, amiből te edzés után még a "pumpálás kedvéért" lenyomsz 4x20 ismétlést.
2022. febr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Zsírégetésre megy, igen. Én pl. múltkor nem figyeltem oda és 12 felülés helyett 20-at csináltam. Egyből leégett a zsír a hasamról. Alig bírtam visszakajálni valamennyi. Még most is csöpög ki a zsír a zsírleeresztő szelepen (köldök)
2022. febr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!