Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem küldte el az online edzőm...

Nem küldte el az online edzőm az edzőprogramomat. Mi a teendőm?

Figyelt kérdés
Egy oldalon befizettem testkompozíció átalakító edzőprogramra. Azomban az edzőterv nem jött meg

2022. febr. 18. 06:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelzed neki emailben vagy Facebookon ha van neki, illetve telefonon hívd fel ha megadta a számát.
2022. febr. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Írtam emailt, de nem válaszolt. Úgy érzem át lettem verve
2022. febr. 18. 07:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az esetben akkor írj neki egy emailt, hogy amennyiben ma éjfélig nem érkezik meg az emaieldre az általad már kifizetett online szolgáltatás (edzésterv küldése), ebben az esetben rendőrségi feljelentést fogsz tenni.


Ha nem érkezik meg, akkor 0edig szépen elmész a rendőrségre, feljelented, és majd ők intézik a sorsát, illetve te is visszakapod a pénzed.

2022. febr. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 NTBS ***** válasza:
100%
Írj neki még egy e-mailt és ha semmilyen válasz nem jön, akkor tegyél jogi lépéseket.
2022. febr. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha határidőt ígért, rögtön utána szólj ha addig nem jött meg. Ha pedig 24 órára rá is nulla válasz akkor jöhet a fenyegetés
2022. febr. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Melyik szemelyi edzorol van szo azt lehet tudni?
2022. febr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress az interneten igyeneset
2022. febr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%

"Egy oldalon befizettem testkompozíció átalakító edzőprogramra."

Aha, érdekes. Gondolom nem fogod megnevezni az ominózus online edződet, nehogy az már jogi lépéseket vonjon maga után, hogy kamuból a nevükkel visszaélve írsz ki ide unaloműzésből trollkodó, provokáló kérdéseket, és róluk valótlanságot állítasz.

2022. febr. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!