Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit rontottunk el? vagy ez...

Mit rontottunk el? vagy ez normális? első edzés után nem bírom kinyújtani rendesen a bal karomat.

Figyelt kérdés
1 hete voltam először edzeni, akkor csak egy alap szintfelmérés volt gépek nélkül, akkor mérte fel az edző, hogy milyen kondiban vagyok és úgy rakta össze az edzéstervet. Tegnap az edzésterv 1. napját mutatta meg, ami húzó edzés volt. Az edzés elején bemelegítettem, végén nyújtottam (ő mondta, hogy miket és hogy csináljak). Reggel amikor felkeltem már éreztem, hogy fura a jobb és bal karom, a jobb hamar "megjavult", a bal viszont továbbra is rossz, konkrétan nem bírom kinyújtani a karomat. Nyújtanám ki, de érzem, hogy a bicepszemnél valami "visszafogja" és fáj is. Ez normális?

2022. febr. 19. 10:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Izomláz, 2-3 nap múlva jobb lesz, addig kenegesd valami sport krémmel :)
2022. febr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!