Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hatásosak a szinefrin tartalmú...

Hatásosak a szinefrin tartalmú zsírégetők?

Figyelt kérdés

Tapasztalatom szerint a táplálékkiegészítők gyakran úgy működnek, hogy egy-egy valóban hatásos alap hatóanyag (ami ebben az esetben a koffein) mellé tesznek egy csomó jól hangzó, túlhájpolt, semmire sem jó más szert, amikkel el lehet adni a terméket. Így aztán amikor (ha) a termék hat, a vevő azt hiszi, hogy ezeknek a szuperspeciális anyagoknak köszönhető, pedig ezek nélkül, a sima alap hatóanyaggal is ugyanazt a hatást érte volna el – féláron.

A zsírégetőkkel kapcsolatban viszont egy kicsit bizonytalan vagyok, mivel ilyeneket még sohasem próbáltam. Ott van a szinefrin nevű anyag, amit a marketing úgy igyekszik beállítani, mint a valamikor régen táplálékkiegészítőként kapható, megkérdőjelezhetetlenül hatásos (és veszélyes, ezért ma már doppinglistás) efedrin kistestvére. Ami elgondolkodtat, hogy a gyártói ajánlás szerint is szünetet kell tartani a szinefrin tartalmú tápkiegek szedésével, ami azt sugallja, hogy talán tényleg lehet valami hatásuk.

Tehát valóban hatásosak a szinefrin tartalmú táplálékkiegészítők, mint például a Scitec Revex? Vagy ez csak a szokásos marketing maszlag?



2022. febr. 21. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Hogy lehet valakinek ennyi ideje? Ez ma már a többedik kérdés, amihez regény méretű leírás tartozik. Durva.
2022. febr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

Kiváncsi vagyok ez a kérdés meddig lesz itt.

manapság az a durva már táplálékkiegészítőkről sem lehet nagyon kérdezni, mert valamiért a testépítés kategóriába nem fér bele.

Azt megértem hogy a koxos kérdések törölve vannak, de a táplálékkiegészítők nem tudom miért fájnak sok embernek.

Lányként múltkor kérdeztem én is hogy a szinefrin menynire jó a futáshoz, erre törölve egy óra múlva, azt írja a moderátor, nem fér bele a kérdéskiírás tartalmi követelményei közé.

MONDOM MI VAN???????

ez egy testépítő fórum ahol elvileg legális kiegészítőkről is kérdezni lehet.

2022. febr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
Semmit nem érnek a tápkiegek
2022. febr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

1-es!

És mit zavar ez téged hogy írnak a kérdéshez kiegészítést?

Még ha trollkodik is, akkor miért zavar?

Ez egy kérdezős fórum, azon belül testépítés kategória, ahol kérdezni lehet mindent ami érdekel a testépítésről.

Úgy vettem észre te meg agy két ember aki leszólja ezeket, pont ti ugrotok legelőször az ilyen kérdésekre.

2022. febr. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#1

Amikor félévente egyszer kiírok egy kérdést, igyekszem leírni, hogy hol tartok a vele kapcsolatos gondolkodásban, így egy intelligens olvasó látja, hogy mik azok az alapok, amelyekre a válaszban építhet, illetve könnyebben eldöntheti, hogy egyáltalán hozzá tud-e tenni érdemben.

Mondom: egy intelligens olvasó.

2022. febr. 21. 20:15
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Na most a legál tápkieg kérdéseket nem kéne törölni,de gondolom olyan moderátorok ülnek a gép előtt akik semmit se értenek ehhez a témához,így nem tudják eldönteni mi a legális mi a nem. Szerintem még a protein port is simán koxnak nézik,mint a jó orvosaink többsége. Ez is testépítés része a tápkieg. Akinek nem tetszik görgessen tovább vagy egyszerűen ne olvassa ezt a fórumot. Semmi se kötelező.


A kérdésre a válasz:

A szinefrin nem egy hatásos szer,amiket irnak róla hogy erős az mind kamu.

2022. febr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6

Igen, de az is igaz, hogy két azonos célú, elég hasonló nevű anyagról van szó, amiket nem nehéz összekeverni.


#2

És vettél végül? Tapasztaltál valami hatást?

2022. febr. 23. 21:55
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem. Nem hatásos.
2022. márc. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azok számára, akik később találnak rá erre a kérdésre, érdekes lehet, ha beszámolok a tapasztalataimról. Egy nagy magyar gyártó széles körben reklámozott termékét vettem meg. A 108 kapszulából 54 elfogyott, így úgy gondolom, már vagyok abban a helyzetben, hogy véleményt mondhassak. Óvatosan, napi eggyel kezdtem, majd növeltem 3x1, más napokon 2x2 kapszulára. A következő hatásokat tapasztaltam:
2022. ápr. 19. 20:46
 10/11 anonim válasza:
Engem érdekel a tapasztalatod
2022. aug. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!