Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hatásosak a szinefrin tartalmú...

Hatásosak a szinefrin tartalmú zsírégetők?

Figyelt kérdés

Tapasztalatom szerint a táplálékkiegészítők gyakran úgy működnek, hogy egy-egy valóban hatásos alap hatóanyag (ami ebben az esetben a koffein) mellé tesznek egy csomó jól hangzó, túlhájpolt, semmire sem jó más szert, amikkel el lehet adni a terméket. Így aztán amikor (ha) a termék hat, a vevő azt hiszi, hogy ezeknek a szuperspeciális anyagoknak köszönhető, pedig ezek nélkül, a sima alap hatóanyaggal is ugyanazt a hatást érte volna el – féláron.

A zsírégetőkkel kapcsolatban viszont egy kicsit bizonytalan vagyok, mivel ilyeneket még sohasem próbáltam. Ott van a szinefrin nevű anyag, amit a marketing úgy igyekszik beállítani, mint a valamikor régen táplálékkiegészítőként kapható, megkérdőjelezhetetlenül hatásos (és veszélyes, ezért ma már doppinglistás) efedrin kistestvére. Ami elgondolkodtat, hogy a gyártói ajánlás szerint is szünetet kell tartani a szinefrin tartalmú tápkiegek szedésével, ami azt sugallja, hogy talán tényleg lehet valami hatásuk.

Tehát valóban hatásosak a szinefrin tartalmú táplálékkiegészítők, mint például a Scitec Revex? Vagy ez csak a szokásos marketing maszlag?



2022. febr. 21. 16:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
10%
amúgy miért lenne veszélyes az efedrin? Ja, mert ezt olvastad? :DDD LOL... bohóc. Már évek óta használok efit és láss csodát, még élek, se magas vérnyomás se semmi. Mondjuk én gyógyszertárból szerzem be, nem a Kis Pistától a teremből aki meg kitudja honnan szerzi ...
2022. dec. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!