Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik lenne hatásosabb?

Omg1234 kérdése:

Melyik lenne hatásosabb?

Figyelt kérdés

14-15%-os testzsírom van.

1. thermo zsírégető + vízhajtó.

2. Clenbuterol

Szálkásítás lassan elkezdődik, a kajázás diéta alap + kardió is lesz. Minnél kevesebb izmot szeretnék veszteni és 10-11%-os testzsír lenne a cél.



2017. márc. 13. 15:48
 1/4 Cortez70 ***** válasza:
Ha nem megy tesztó mellé, akkor a clennel sok izmot vesztesz.
2017. márc. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10-11%os testzsír eléréséhez felesleges clenezned anélkül is simán meglehet csinálni diéta+kardió menjen mellé kipróbálhatsz valami thermo zsírégetőt, segíthet de az sem fontos
2017. márc. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vizhajto? Clen? Itt nagy a baj.

A clen rendesen viszi az izmot, teszto nelkul semmi ertelme nincs. Kiveve, ha minel tobb izmot szeretnel vesziteni zsirmegtartas mellett. Vizhajtohoz pedig fingod nincs, versenyzek, de szinte meg en is fosok tole. A 10-11% lazan elerheto ezek nelkul is. Ha 5-6% lenne, akkor mar megertenelek.

Hany kg vagy es milyen magas?

2017. márc. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hagyom a clent, tolom csak a diéta kardió zsírégetőt, meg még előző nyár előtt vettem bioteches vízhajtót én úgy éreztem az is hatott veszek 1 olyat is.
2017. márc. 13. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!