Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van az hogy a 200 kg-t...

Miért van az hogy a 200 kg-t már elértem a guggolásban, de fekvenyomásban csak a 160 kg megy 5-ször?

Figyelt kérdés

200 kg-ba tudok 5 ismétlést csinálni.

Még érzem hogy van bennem, felhúzásban is hasonlóan erős vagyok.

De fekve csak 160kg megy.Itt viszont megrekedtem a fejlődésben, sehogy nem tudom feljebb tornázni a súlyt.

10 év edzés után mit lehet még csinálni, hogy legalább a 180 kg menjen 5-ször?


2022. febr. 22. 18:24
 1/3 anonim válasza:

Egy guggolást ne hasonlíts egy fekvenyomáshoz.


Alapból guggolásnál egy sokkal nagyobb izmod/izomcsoportod dolgozik, mint egy fekvenyomásnál. Ezért valószínűtlennek tartom ÉN, hogy a guggolásod gyengébb legyen mint a fekvenyomásod főleg ha rendszeresen edzed mind2-őt.


Az a baj kevés információt osztottál meg az edzésedről szóval így megmondani, hogy mit csinálj, hogy csinálj az egyenesen lehetletlen.

2022. febr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
A nyomás mindenkinél kisebb szám, mindenkinél gyengébb. Ez anatómiailag érthető. Hány kiló vagy?
2022. febr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tok normalis h tobbel guggolsz mint nyomsz. Nemtudjuk hany kg vagy, de lehet mar kimaxoltad es naturalon mar nemfog menni tobb.
2022. febr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!