Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az újpesti Victory Fitnessben...

Az újpesti Victory Fitnessben megközelítőleg mennyibe kerül a személyi edzés?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelne, de elképzelésem sincs, hogy milyen áron mozognak a személyi edzések, hogy megengedhetem-e magamnak, vagy hogy mennyit kéne spóroljak rájuk. A holnapon nincsenek árak, csak a személyi edzők alatt elérhetőség, gondolom meg kell beszélni, de nem szeretnék emiatt írni, hogy utána, ha túl drága, visszavonulót fújjak.

Valaki, aki tudja, hogy mennyibe szokott kerülni általában egy személyi ezdővel való edzés, leírná nekem? Ha esetleg pont erről a helyről is van tapasztalatod, különösen nagy segítség lenne!


Előre is köszi!


2022. febr. 24. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Javaslom a Pesten Hallottam nevű Facebook csoportban ezt a kérdést feltenni.

A személyi edzők maguk döntik el hogy mennyiért adnak egy edzést. Érdemes felkeresni valamelyiket.

De lehet nem olcsó mert már vidéken is 4-5 ezer forint egy alkalom. Akkor Pesten ennek akár a duplája is lehet.

Amúgy elég drágának tűnik ez a terem.. Bár én vidéki városban élek,így lehet csak én gondolom így..

2022. febr. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom, mennyiben segít neked, ha ezt leírom.

Én Victoryba járok személyi edzésre, de nem Újpestre, hanem egy másik pestibe.

A személyi edzők maguk döntik el, mennyi pénzt kérnek. És ez nagyon változó. Ahova én járok, a legolcsóbb edző 5 ezer/óra, a legdrágább 8 ezer.

Ezen felül természetesen a jegyet/bérletet a terembe ki kell fizetned!

Az órák tényleg egy órásak, sőt, inkább kicsit hosszabbak. nekem 65-70 perc szokott lenni.

Meg tudod beszélni az edzővel, hogy ha tudsz egyedül melegíteni/nyújtani, akkor bemész előbb, és maradsz edzés után, így az az egy óra tényleg tiszta edzésidő lesz.

Én nagyon kezdőként mentem, az első 1-2 hónapban inkább az edzővel melegítettem/nyújtottam, de most már egyedül csinálom.

Az edzőt én úgy választottam ki, hogy már előtte is lementem a terembe, de mivel totál hülye voltam az egészhez, csak a kardiógépeket használtam, és figyeltem a személyi edzéseket... illetve bementem pár csoportos órára, és végül aki szimpatikus volt, megkérdeztem, hogy vállalna-e személyi edzésre is.

2022. febr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Újpesten járok, lwpukkant terembe nem olyan fenszibe mint a victory. Az én edzőm 5000/ óra de aki most frissen megy annak már 5500. A victoryban gondolom 6tól kezdodik
2022. febr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!