Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha tegnap tetovalták a bal...

Ha tegnap tetovalták a bal karom, vasárnap mehetek edzeni?

Figyelt kérdés
Pl lábazni? Vagy aerob/kardio?
2022. febr. 25. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az engedélyt megadom!
2022. febr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2022. febr. 25. 14:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja,csak addig a jobb kézzel recskázz!!!
2022. febr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam nem lesz-e baja, de akkor asszem nem :D


Azt amúgy is jobbal szoktam 😂😂😂

2022. febr. 25. 14:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kéne, de ezt bizonyára a tetováló is elmondta.
2022. febr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Asszem nekem azt javasolta anno a tetováló, hogy pár napig ne érje víz, izzadság, így én nem mentem edzeni, bár nekem az oldalamra került a tetkó és ott azért jobban izzadok, mint a karomon.


Szerintem azt kérdezd meg, aki rádvarrta, ő nem fog hülyeséget mondani.

2022. febr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem szabad.


1. Gyulladás simán felléphet, mivel a bőrödön nyílt seb van, ezért fog lehámlani a sérült felület.

2. A tetoválás a bőr több rétegében van, ahogy az egész testben az izzadság mirigyek, tehát simán elfolyhat a tetoválás.


Tehát ha normális tetoválónál voltál, akkor gondolom elmondta hogy 1 hetet minimum hagyj ki, de lehet kettő hét is, a tetovált helytől és mérettől illetve magától a tetkótól függetlenül. De az alap az 1 hét szünet.


Továbbá ha nem akarsz a cigányokhoz hasonló lenni, akik a tetoválót szidják, mert megfolyt a tetkó az izzadás hatására, miközben 2 nap, vagy már aznap edzenek, akkor ne, 1 hétig pihentesd.

2022. febr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
izzadás miatt én nem mennék
2022. febr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32%
Haverom tavaj teli kar utan jott egybol kondiba a szalonbol 😆 Semmi baja nem lett a tetkonak. Nekem a hatam van majdnem tele. Masnap 12 oraztam 40fokba lefoliazva.. nekemse lett baja.
2022. febr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!