Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek menjek ma edzeni,...

Szerintetek menjek ma edzeni, vagy inkább ne? Vasárnap lenyomtam egy teljes testes edzést, de még mindig izomlázam van!?

Figyelt kérdés

Legközelebb viszont csak csütörtökön tudok újra edzeni, mert holnap dolgozom.

Egyébként 5 sorozat ment mindenre.


2021. nov. 23. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Ha nem múlt ez az izomláz, akkor ne. Maximum azokra az izomcsoportokra szabad ilyenkor edzeni, amikben már nem jelentkezik az izomláz.

A nyújtással és a hengerezéssel hogy állsz?

2021. nov. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne menj. A regenerálódás ugyanolyan fontos, mint az edzés. Max. akkor menj, ha utána meg sokáig nem tudsz menni. Akkor csinálj valami könnyű edzést
2021. nov. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja. Én abba a kategóriába tartozom, ha egy könnyű átmozgató edzést csinálok az izomlázam sokkal hamarabb elmúlik. Mindenkinek más! Az izomláz nem jó ha ennyire "durva". Vedd vissza a tempót és hagyj időt a testednek megszokni a mozgást. Valahol azt olvastam 2-3 hónapig csak átmozgató edzést érdemes "óvatosan" csinálni, mert ennyi idő mire a szervezeted hozzászokik a terheléshez... Természetesen nem ismerem a pontos helyzetet nálad. De a nyújtás és hengerezés ahogy feljebb írták nem butaság :) !!!
2021. nov. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Én teszek az izomlázra, heti 4 max 5 edzést csinálok. 2x egy nap 1-1 órát. Hányszor volt olyan, hogy izomlázzal, szédelegve, hulla fáradtan álltam neki hajnal 4 kor 😀 Rohadt sokszor. Ha nincs meg a napi 1200 hasprés, meg 1200 alhasra edzés, akkor pocsékul érzem magam. Nem beszélve a súlyzós edzésekről, kardió. Majd pihenek a sírba! Ha meg úgy érzem, hogy tényleg dög vagyok letolok egy Hellt, azt cső!
2021. nov. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Egy kis függeszkedést, plankot, vádlizást terveztem be!

Szerintetek mehet?

2021. nov. 23. 11:14
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell érezni
2021. nov. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!