Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » "Rotary calf" gépet rosszul...

"Rotary calf" gépet rosszul használom vagy tényleg ilyen hamar kimaxolható?

Figyelt kérdés

Mutatom, miről van szó: https://www.youtube.com/watch?v=7olpn8p-fP8


Nő vagyok, kb 6 hónapja nyomom a kondit és vádlira ezt a gépet szoktam használni. Már felmentem 45kg-ra vele és még mindig 14-12 ismétlés kimegy az utolsó körben is.


Még lehet növelni a súlyt, de ez a 45 kg már eléggé a tetejéhez közeledik a választható súlyoknak és nem értem, hogy én csinálom bénán, hogy ennyit bírok vagy ez a gép tényleg ilyen hamar kimaxolható?


Férfiak is szokták használni, de ha én 45kg-val csinálom, akkor nem hiszem, hogy nekik túl megterhelő a max fokozat. Illetve láttam férfit, aki 40 kg-val nyomta.


Teljesen összezavarodtam.


2022. márc. 1. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Most jönnek a gépkimaxolós kérdések? Mindig meg tudsz lepni.
2022. márc. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért kell ilyen rosszindulatúnak lenni? Ha nem érdekel a kérdés, akkor görgess át rajta nyugodtan.
2022. márc. 1. 21:50
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Sose hasznaltam ilyet szal nemtudom. Allo meg rendes ulo vadlit hasznalok. A vadlit am is nagy ismetlessel erdemes edzeni, akar 2 fele gyakorlatot szettbe szal meg keves is kb a 12. Ezek a gepek am inkabb nyuggereknek meg serulteknek valok
2022. márc. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
71%
Manus-gádzsi. 😂😂 Gyúr, mint egy pali. xD
2022. márc. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%
Azért az is érdekes, ha "45 kg már eléggé a tetejéhez közeledik". Én mikor elkezdtem kondizni kb. minden sport előzmény nélkül, akkor 50-60 kilóval kezdtem állóvádlizni. Nincs esetleg más vádlizási lehetőség?
2022. márc. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Vádlizz a lábtoló gépen. Nekem csak lábtoló gép, nem tudom a menő angol nevét. Azt rommá pakolhatod, elég nehéz kimaxolni.
2022. márc. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
29%

"Férfiak is szokták használni, de ha én 45kg-val csinálom, akkor nem hiszem, hogy nekik túl megterhelő a max fokozat. Illetve láttam férfit, aki 40 kg-val nyomta."


És akkor mi van, ha a férfiak kevesebb súllyal nyomják? Te meg már férfias vagy, mert több súllyal csinálod, képzelem milyen "nőies" lehet a lábad. 😂😂

2022. márc. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!