Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mas konditerembe is vannak...

Mas konditerembe is vannak ilyen defektesek?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a tükörben pózolgató csücsörítő páva gyerekekre akik osztják az észt,az aggresszív koxosokra.. stb


Volt már konfliktusod?



2022. márc. 2. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Ezt az "agresszív koxos" sztereotípiát muszáj ellőnöd minden ilyen jellegű kérdésedben? Valaki elhiszi, hogy minden konditeremben hemzsegnek a két méter magas, 130 kilós, kopasz koxos vadállatok. Nálunk a konditerem fele koxol és nem agresszívak.

Tükörben pózolgató páva gyerek meg nyilván mindenhol van, ugyanis ma már minden nyomorult csávó/csaj konditerembe jár, hiszen ez a divat. Viszont ők se mosztják az eszüket, pláne nem nekem, aki a bemelegítő gyakorlatot is ötször nagyobb súllyal csinálom, mint ők.

2022. márc. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Sehol nincsenek ilyenek, vagy ha igen nagyon ritka
2022. márc. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk vannak, persze csak a hátuk mögött beszélik ki őket, de ha kérdeznek valamit tőlük csak hebegnek-habognak (mennyi van hátra stb) 🤣
2022. márc. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bárhol lehetnek ilyenek.Három különböző terembe jártam eddig,az egyikben belém kötött egy kopasz,a másikban a pultos csajjal beszélt kiabálva,ordenáré stílusban egy fazon.
2022. márc. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak 26 gépet egyszerre lefoglaló köredzősök vannak. Szigorúan 5 kilóval nyomják minden gépen. Amúgy iylenekkel, én sem találkoztam, amit a kérdező ír, pedig megfordultam pár teremben
2022. márc. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!