Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehet viszonylag...

Hogyan lehet viszonylag "gyorsan" zsírt égetni felső testről és karról?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyjából fél éve edzek konditeremben, ismerem a határaimat és már így is nagy változáson mentem keresztül. 90kg-ról indultam ülő életmóddal és most 73kg vagyok jelentős izom mennyiséggel (180cm/18éves/fiú). Viszont el szeretnék kezdeni nyárra szálkásítani és nagyon sok tanácsot, videót, tippeket olvastam/halgattam ezzel kapcsolatban de érdemben nem segített rajtam semelyik. Nincs testúly célom csak szeretném ha a zsíros böröm alatt lévő már egész erős izomzat jobban látszana a testzsír% csökkenésével. Főleg felsőtestre és karra koncentrálok jelenleg és arra is szeretnék tanácsokat kérni tőletek hogy milyen módszereket tudnátok mondani a fent emlitett cél eléréséhez?

2022. márc. 9. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Nincs helyi zsírégetés.

Ha zsírosodsz nagyon vegyél vissza a ch-ból.

2022. márc. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudtam hogy nincs helyi zsírégetés, de esetleg tudnál mondani olyan gyakorlatokat amelyek elsősorban zsírégetésre szolgálnak/arra a legalkalmasabbak? Étrendre mondhatni figyelek szóval azzal a részéven nagy bajom nincs csak nem tudok a hosszú távú futáson kívül semmit ilyen kategóriában.
2022. márc. 9. 22:29
 3/9 anonim ***** válasza:

Magasabb intenzitas,ismétlés szám. Talan.

De a ch csökkentés fontosabb.

2022. márc. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálom jobban figyelni a ch bevitelt. Bár nehéz alakítani mert így is kb 700-900 között mozog a napi össz kcal bevitelem.
2022. márc. 9. 22:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Napi 900 össz kcal?
2022. márc. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

mindenféle mozgás hozzásegí a fogyáshoz. hiszen a fogyás alapja a kalóriadeficit. a mzogással kalória ég. tehtá ha ugyanannyit eszel és mellette mozogsz, akkor jobban fogysz mintha nem edzenél

intenzív mozgásformától kcisi ttöbb, kevésbé intenzívtől kevesebb kalória ég

célzott gyakorlatokkal a célzott helyeken tudsz izmosodni. célzott fogyás pedig ahogy te is írtad, nincs. ha szálkásítazs, akkor deficittel és teljes tested. a genetikád meg eldönti hogy milyen sorrendben megy le a zsír

2022. márc. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha 180 centihez 73 kg-os vagy, akkor vagy nincs miből fogynod, vagy az erős izomzatod költői túlzás.
2022. márc. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
180 centi vagy és 73 kg. Hova akarsz még fogyni? Ráadásul azt írod h jelentős izomtomeg van rajtad, ha ez igaz úgy h 180 cm mellé mindössze 73 kg vagy akkor kétlem h zsíros lennél. A 700-900 kcal meg anorexia kategória csak szólok.
2022. márc. 10. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelentos izomtomeg 73kgosan ugy h 180cm vagy? 😀 Eselytelen.. Foleg ugy h meg zsir is van rajtad? Az kb annyi izom lehet ami az eletbenmaradashoz kell. Es 900 kcalal ez csak egyre roszabb lesz. Kezdj el gyurni meg normalisan enni
2022. márc. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!