Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fél év alatt elérhető drasztik...

Fél év alatt elérhető drasztikus változás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

25 éves vagyok 178 cm és sajnos 105 kg. Kinézetre nem is olyan vészes inkább csak nagy tokám van és nagy hasam. De a hátam a kezeim a vállaim , lábaim testalkatból adódóan izmosak. Viszonylag tömzsibb testfelépítésű vagyok amolyan birkózó alkat. Van rendes edzéstervem és étrendem is. Heti 5 alkalommal próbálok edzeni, de van hogy 6 alkalommal is megyek terembe. Push pull leg edzést csinálok viszonylag intenzíven mivel le kell tudnom az edzést 1-1:15 perc alatt (munkából megyek ebédszünetben és így is rizikós, munka után pedig már nem tudok edzeni mivel zárva a terem) . A kérdésem az lenne, hogy nyilván kilóra pontosan nem lehet megmondani a változás mértékét viszont komoly, drasztikus változás elérhető? Tudom ez sok mindentől függ. Annyit tudok még hozzáfűzni, hogy a testem elég gyorsan és jól reagál a súlyzós edzésekre és gyorsnak mondható az anyagcserém is. Viszont cserébe nagyon gyorsan hízok is ha nem figyelek oda. Hány kiló és kb. milyen fizikum a reális ennyi idő alatt? Szeretnék egy jól kinéző és erős testalkatot. A mellizom mennyit fejlődhet ennyi idő alatt?


2022. márc. 12. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Elerheto igen, fogsz tudni fogyni.
2022. márc. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A fogyás nem is annyira kérdéses inkább az izmosodás ami foglalkoztat. Ennyi idő alatt lehetséges egy viszonylag szép esztétikus izomzatot felépíteni? Persze nem kell semmi komolyra gondolni mert nyilván ahhoz évek kellenek
2022. márc. 12. 11:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Allitasod szerint izmosabb vagy, csak a zsir elfedi. Nos ha lefogysz tonusosabb tested lesz, es ha kemenyen edzel ( nagy sullyal alapgyakorlatok) akkor meg izomtomeget is fogsz tudni magadra pakolni, igy igen fogsz tudni izmosodni. Magas feherjebevitel + kemeny edzes es meglesz a gyumolcse. Hajra!
2022. márc. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben elkezdenék fogyni. Azt írtad, hogy izmosabb vagy, csak zsír fed téged. (amit kétlek, mert 0 edzéssel nem megy az emberre csak izom, annak nagyobb része inkább zsír)


6 hónap alatt mindenféle szenvedés nélkül 15-20kg ha odafigyelsz az étkezésre letud menni, utána pedig mehet egy alacsonyabb kalóriatöbblet és persze a kemény edzések, magas fehérjebevitel.

2022. márc. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hat van rajtad vagy 25kg felesleg. Fel ev alatt le lehet pucolni siman
2022. márc. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen heti 1kg fogyas az egeszseges
2022. márc. 15. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!