Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek rendben van, hogy...

Szerintetek rendben van, hogy a személyi edző eszik a pultnál, miközben órát tart?

Figyelt kérdés
Ma láttam a teremben, hogy ott ült, kajált, miközben az ügyfél nyomatta az edzést tőle 10 méterre. Azt így adta neki az utasításokat, hogy mit csináljon.

2022. márc. 22. 11:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Miért ne lenne rendben?
2022. márc. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
például azért, mert te kifizetsz neki 4-5ezer ft-ot, és közben zabál amíg te edzel.
2022. márc. 22. 11:53
 3/13 anonim ***** válasza:
33%

Ha nagyon kezdő az illető és sok segítségre van szüksége, nemcsak irányításra, hanem a feladatok bemutatására, kiigazítására, akkor ez így nyilván nem jó.

Egyébként viszont rendben lehet. Főleg, ha nem te voltál a vendég, és a vendéget nem zavarta.

2022. márc. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
Igen rendben van.
2022. márc. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Számomra parasztság teli szájjal beszélni szóval ha nekem elkezdene csámcsogva jótanácsokat osztogatni megköszönném az eddigi munkáját és keresnék mást. Bőven elég paraszttal van dolgom nap közben.
2022. márc. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ha nektek ez rendben van, jó nagy madarak vagytok
2022. márc. 22. 14:29
 7/13 NTBS ***** válasza:
84%
Nincs rendben. Az sincs rendben, amikor 2-3-4-5 embernek tart egyszerre személyi edzést. és mindenki fizet neki.
2022. márc. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Ez attól függ. Én azt mondom, hogy alapvetően egy edzőnek aki egész nap ezt csinálja, be kell tudnia osztani az idejét, és a vendégeit, hogy legyen benne egy 30 perces ebédszünet.

Kezdőnél ez nem is kérdéses, ott végig mellette kell lenni, hiszen edzeni tanítani is kell, nem csak elvenni a pénzt tőle.


A másik helyzet, mint az én esetemben, hogy az edzőmnek ez csak másodállása, így munka után rohant egyből a terembe, hogy órát tartson. Napi 2 embert vállalt be. (Régen főállásban volt edző, és nem egy 2 hónapos OKJ tanfolyamon végzett, azért azt tegyük hozzá)


Szóval a lényeg, hogy ő edzeni tanított, folyamatosan mellettem volt, nem nyomkodta a telefont, sőt a pultba rakta el, csak 100%-ig a kliensre koncentrált. Jóban is lettünk, volt közös program is, szóval haverok lettünk, plusz edzeni is tanított így fél év alatt 2x előfordult olyan, hogy nem volt ideje ebédelni a melóhelyen, és megkérdezte, hogy amíg csinálom a feladatot, addig elmehetne-e pár falatot bekapni, mert éhen hal. Odament a pluthoz, és ott evett és onnan figyelt. Szóval van az a szint amikor azt mondom hogy belefér, de alapvetően nem, és ezt ő is tudta, ezért kért engedélyt, és mint írtam végig mindig csak az ügyféllel foglalkozik.

2022. márc. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az attol fugg, hogy amugy milyen edzo.. Sok edzo versenyzik is es idore eszik. Ugy sztem ertheto
2022. márc. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

ez nem a versenyző fajta :)


Engem zavarna, hogy fizetenek valamiért és annak x idejét nem rám szenteli. Nyilván egy turmix vagy gyors shake belefér, de egy ételhordónyi kaja azért túlzás sztem.

2022. márc. 23. 06:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!