Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen rugós expandert szabad...

Milyen rugós expandert szabad megvenni?

Figyelt kérdés

Mert nem akarok bóvlit venni és itt van ugyan az a fénykép ugyan azzal a termékkel az egyik boltban 15e a másikban 1800ft . Mi ez az átverés? [link]


[link]



#edzés #fitness #marketing átverés
2022. ápr. 3. 10:48
 1/6 anonim válasza:
Nem ugyanaz a kettő, nézd meg a rugó végét. De egyébként, jobban jársz ha gumis expandert veszel.
2022. ápr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az egyik link vírusos.
2022. ápr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pont azért nézegetem az acélrugós expandereket mert nincs kedven negyedszerre is azt a fso szrar gumiból készült fitnesz cuccokat megvenni ami a szoba levegőjén fél év után szétrohad magától és elszakad és pofánver. És darabja 2000ft . Én nem érzékeltem vírust egyik linken sem. Mozzilla alatt és win10 en nézem.
2022. ápr. 3. 13:54
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyet. Sulyzokat kell venni
2022. ápr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

☺ Köszi utolsó hogy megmondtad a tutit☺ Akkor azt is elárulhatnád hogy hajtom végre súlyzóval azt a gyakorlatot amit csak expanderrel lehetséges. Tudod a két eszköz között az a különbség hogy egyikre a gravitáció folyamatosan a talaj felé mutató húzóerőt fejt ki ,a másikra viszont ez az erővektor nem hat tehát pl ha szkandergyakorlatot akarok ülve végezni akkor azt csak expanderrel tudok , arról nem is beszélve hogy gyenge a hátam ,nem is mozgathatnám vízszintes irányba a súlyzókat magam előtt hiszen az megint a gerincemet csavarja ki és nem a szkanderban résztvevő izmokra korlátozódik.


Ráadásul nem vagyok milliomos hogy súlyzókat vegyek , félelmetes hogy mennyibe kerülnek azok a tömör vasdarabok ☺

2022. ápr. 4. 19:52
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Én is rugós expandert használok. Sok régi erősember/testépítő használta, illetve könyveket/rövid útmutatókat is írtak róla, pl: Alfred Danks, Reg Park, John Grimek, Syd Devis, Sandow, Joe Bonomo stb.

A gumis expandert én sem ajánlom. Nekem is volt, elêrt a gumi, és majdnem arconvert. A rugós az igazi!

Ugyan az általad linkelteket nem ismerem, az enyêm az Auchanból van. 5 leszedhető rugó van rajta, és nekem nagyon bevált :)

2022. ápr. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!