Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kérnek valamit személyi edző...

Kérnek valamit személyi edző kulzushoz való jelentkezésnél?(gondolok ide valami iskolára vagy fizikai feladatra)Ti milyen típusú személyi edző kulzust ajánlotok?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 3. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Az kurzus.
2022. ápr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még azt se nézik hogy konditerembe jársz-e.


Én két suliba is jártam járok jelenleg.


Ha látnád milyen hülyék egyesek gyakorlatból,fognád te is a fejed.


Az új OKJ rendszer lehetőséget adott arra hogy szinte csak az elmélet a fontos,és a gyakorlat meg nem. Így bárki olyan is papírt szerezhet aki még egy súlyzót sem tud felemelni. SAJNOS az ilyen kap papírt nem az aki évek óta haladó szinten vagy versenyzői szinten sportol. És ez más szakoknál is így van.



Még a jól lakott életében nem sportoló konyhás néni is papírt szerez fitnessből,mert az elméletet csak be kell magolni....


Szakmailag és testileg is elöregedett nem sportoló oktatók osztják azt észt a semmiről,kb ez a színvonal.

2022. ápr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még aszt se nészik, le tudod e íni a culzus sót!
2022. ápr. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen rosszul tudtam ezt a szót, elismerem. Köszönöm kettes a választ
2022. ápr. 4. 08:07
 5/5 anonim ***** válasza:
8 általánost kérnek és orvosi alkalmasságit.
2022. ápr. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!