Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi az a szint kondiban,...

Mi az a szint kondiban, amikor látok valakit kinézetre vagy használt súlyokat nézve, ami már túlmutat a natural kategórián?

Figyelt kérdés

Kb mekkora súlyokat mozgat meg ilyen ember, testméretei kb mekkorák lehetnek a magasságához nézve?

Szeretnék natur emberekre felnézni edzés közben, de még kezdőként erősen kérdéses ki az aki nem használ semmit.


2022. ápr. 8. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Súlyokban te meg nem mondod, hogy ki a naturál és ki nem. Pont ez a szépsége az erőemelésnek. Nyilván ha látsz embereket 400 kilóval guggolgatni, akkor az nem éppen naturál kategória, de én például életemben nem használtam semmilyen cuccot, mégis beleguggolok a 280-ba.

Amikor felhúztam a 300-at, akkor úgy voltam vele, hogy aki nálam itt a teremben nagyobbat húz, az tuti kokszol. Erre múlt hónapban lejött egy IPF-nél versenyző csávó (rendszeresen doppingtesztelt, naturál), aki nálam úgy majdnem tíz kilóval könnyebb, egy fejjel alacsonyabb, és úgy felrántotta a 320-at, hogy el sem akartam hinni.

Izom tekintetében már más a helyzet. Viszont ott sem lehet egyértelmű attribútumokat mondani, ami egyből kokszra utal. Nyilván a 60-as kar, és a 110 kiló mellé társuló 5 százalékos testzsír elég árulkodó, de normál körülmények között nem tudod megmondani tutira, hogy ki cuccozik és ki nem. Aki ért hozzá és rááll a szeme, az egyből észreveszi az illetőn, ha használ valamit. Aki nem vágja a dolgokat, nincs otthon a testépítésben ilyen szinten, az nem fogja kiszúrni, hiába próbálja nézni a csuklyát, az ereket, a vállakat, meg a többi ilyen közhelyes dolgot.

2022. ápr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
19%
Súly alapján a kutya meg nem mondja. Én is ismerek olyan embert, aki kinyom fekve 150 kilót, és soha nem koxolt. Kinézetre pedig egy szép nagydarab ember, elmúlt már 40 éves.
2022. ápr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagy ,100 kg feletti száraz tömeg ,papírvékony bőr,erek.Az év tulnyomó részében.

Na ez tuti nem natural csávó.


A többi meg ahogy irták.


Pld Van aki cuccol és egy rakat xar az egész.Meg azt is megkérdezed magadtól hogy "ez csinál valami?"

(Mert idiotak mindig vannak).


Van aki naturál 100 kg felett,de nem igazán száraz.

Vagy natural viszonylag száraz is,de csak 70-80 kg.

2022. ápr. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!