Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Katus fivérek testalkatát...

A Katus fivérek testalkatát mennyi idő elérni naturálba?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2022. ápr. 12. 22:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Azért egy Katus Attila féle fizikum évekbe telik, ha abból indulunk ki, hogy 0-ról indulsz. De a lába nem tűnik túl testépítő-kompatilibisnek. Ez fontos, mert nem mindegy, hogy egy felsőtestet akarsz építeni, vagy egy komplett fizikumot, mert úgy mondjuk 2x annyi idő.
2022. ápr. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Azért azt ne felejtsük el hogy a Katus Ati világ és európabajnok sportoló volt. Persze, most már visszavonult az élsporttól, de azt a fizikumot, amit akkor összehozott, viszonylag könnyen szinten tudja tartani ha odafigyel kicsit.
2022. ápr. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Azért kiváncsi vagyok, hogy itt a megmondó emberek nagy része hogyan éri el az Attila szintjét hónapok alatt? 3 hónap, aha álmotokban. Viszonylag száraz a pali, érett az izomzata. Ha igaz lenne amit itt bugyogtok akkor az utcán is látni kéne sok ilyet. Bevallom mostanában nem is láttam még csak hasonlót sem. Szerintem ha jó a genetikád, talán 3 év.
2022. ápr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igazad van előző, én sem látok ilyen embereket az utcán. Hülyeség, hogy hónapok alatt el lehet ezt érni.
2022. máj. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!