Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan érhetném el?

Hogyan érhetném el?

Figyelt kérdés

Formás popsit szeretnék,formás combokkal,de úgy, hogy nincs fölösleg a hasamon.

Mert amúgy semmi problémám nem lenne,fenekem is van és combjaim is (régen tornáztam itthon, elég szép eredményeket értem el,a hasammal viszont soha nem voltam megelégedve,mivel ennem kellett ahhoz,hogy az alsó testem jól nézzen ki és oda is rakódott le közben, hiába edzettem arra IS)

szóval a probléma ott

kezdődik,hogy viszont a hasamon még mindig ott van egy minimális fölösleg ami rohadtul nem kellene oda mert zavar és utálom, szeretnék végre laposabb hasat!


Ha fogyni kezdek, tisztában vagyok vele hogy el laposodom és vékony leszek amit megint csak nem szeretnék.


Kérlek adjatok tippeket étrend kapcsán,ahhoz hogy milyen gyakorlatokat végezzek,

azzal tisztában vagyok!



2022. ápr. 16. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Hosszú lenne leírni, sokat kefelnék veled...még edzeni sem kéne.
2022. ápr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
XDDDDDDD
2022. ápr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom de majd szólj pls ha sikerült elérned, lemeóznám
2022. ápr. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Totál semmi értelme nem volt ennek amit írtál, de adom. Ha jó popsid van küldj róla képet, ha tényleg jó akkor talizhatunk valamikor ;)
2022. ápr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez az “el laposodom ha lefogyok” szöveg akkora baromság. Egy csomó vékony lapos hasú csajt látni a termekbe akiknek formás, feszes, kerek fenekük van a lapos has mellé. Ez ilyen olcsó kifogás sok csajnál h jaj hát én nem akarok fogyni mert akkor lemegy a mellem meg a fenekem se lesz olyan kerek. Közben meg a zsírtól kerek, feszesség nulla csak egy nagy massza, nekem férfi szemmel nem tetszik az ilyen zsírsegg. Inkább legyen kisebb de feszes, és az izomtól kerek. Kérdező nem neked szánom csak úgy általánosságban írtam ezt. Neked azt ajánlom h max. 2000 kalóriát vigyél be és heti 3-4 edzés, így le fog menni a hasadrol a zsír, amúgy az utolsó pár kg-ot leadni mindig nehéz.
2022. ápr. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az egyetlen normális választ, utolsó! :)
2022. ápr. 25. 15:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!