Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az edzéstervről és a hozzá tartozó filozófiáról?

Figyelt kérdés

Úgy tűnik ez az ember érti a dolgát, szeretném kipróbálni az általa összeállított tervet. Vélemények?

[link]


2022. máj. 12. 17:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem rossz edzés, alapozásnak egész jó, de kétlem, hogy ez a csávó kizárólag ettől az edzéstől nézne ki így. Haladó szinten ez édes kevés. A lábedzés nem csak annyiból áll, hogy bolgár guggolás, a tricepsz edzés se annyiból, hogy tolódzkodás. Túl nagy eredményeket ne várj ettől az edzéstől!
2022. máj. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Piszok jó genetikája van, ez látszik. Én simán el tudom képzelni, hogy teljes test edzéssel ezt felépítette évek alatt. Ha jobban átnézed a blogját, elég hitelesnek tűnik. Szerintem túl van spirázva ez a gyúrás már a mai világban, az emberek elfelejtették az egyszerűség fogalmát.
2022. máj. 12. 18:36
 3/20 A kérdező kommentje:
Azt meg már módszeresen szeretik elfelejteni az emberek, hogy a tricepsz keményen dolgozik a nyomó gyakorlatokban, valamint áthúzásban is. Bármilyen felső test gyakorlatot végzel, a karod mindig beleszól. Tehát minek kéne rá még külön 3 izolációs ló...t végezni?
2022. máj. 12. 18:39
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
Kezdődik megint a "kap eleget" butaság. Áthúzásnál a tricepsz csak statikus szerepet kap, mivel csak tartod a súlyt, ha behajlítod közben a könyököd, akkor rosszul csinálod az áthúzást. Nyomó gyakorlatoknál, pl. fekvenyomásnál 100%-ban nem tudod a tricepszet kizárni, de ha neked fekvenyomásnál a tricepszedet érzed, akkor a fekvenyomást csinálod rosszul.
2022. máj. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%

Az áthúzásnál valóban nem éppen a legnagyobb a tricepsz szerepe, de abban igaza van a mélyen tisztelt kérdezőnek, hogy senkinek nem attól lesz izmos a trinyócskája, ha szanaszét izolálja az izmocska minden egyes fejecskéjét, rostocskáját.

A linkelt edzéstervnek (Ducibuci, honnan ásol elő ilyeneket?) része a fekvenyomás, az ülve nyomás és a tolódzkodás. Szerintetek mi kéne még tricepszre? Lórúgás, koponyatörés és csigás letolás pluszban, igaz? Attól lesz hatalmas a kar, ha minden izomcsoportra 8 különböző gyakorlatot csinálunk, ugye?

2022. máj. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
A ducibucitól messze állok 10% tzs.-vel és 67 kilóval, na mindegy. A durranás olyan mint a tusfürdő haver....attól hogy habzik, még nem biztos, hogy alaposan tisztít is.;)
2022. máj. 12. 19:36
 7/20 A kérdező kommentje:
Én amit felépítettem 54 kilóról, az kizárólag teljes test edzéssel értem el úgy, hogy közben végig ilyen száraz maradtam. Lórúgás, tricepsz letolás, az meg mi? :) Ha rám néz valaki azt mondja, ez igen, szép, egészséges fizikum. Igazábol a linkkel csak piszkálni akartam 1-2 fantáziát, és mások velemenyére voltam kiváncsi.
2022. máj. 12. 19:41
 8/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, akkor te csinálj teljes testes edzést, ha ez tesz boldoggá!
2022. máj. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Simán jó. Szerintem érdemes kisérletezni, mert személyiségfüggő is lehet, kinek milyen edzés válik be.
2022. máj. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ír jókat is, tényleg az alapgyakorlatok kellenek, nagy súllyal, 5-6 ismétléssel, de a szuperszett már baromság, nem fogod tudni magad kipihenni két nyomás között, tehát már ellent is mondott magának. ÉS a ferde pados egykezes nyomással nyit, ami szintén óriási baromság. Mellre elég a normál pados fekvenyomás.

Alsó, felső mellizom edzés meg úgy ahogy van baromság

2022. máj. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!