Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi kihagyást javasolnátok?

Mennyi kihagyást javasolnátok?

Figyelt kérdés

Körülbelül 2 éve edzek megállás nélkül, tavaly előtt a nyarat is végigbicikliztem, heti legalább 4 szer + kb 3 rövidebb erősítés és súlyzózás alkalmanként. Tavaly nyáron szintén legalább 4 edzés, kalisztenik egy óra kb + kis súlyzós edzés. Maradék időszakokban progresszív súlyzós edzés.

Most érzem hogy kéne egy nagyobb szünet, mert fél évente egy-egy hét szünetet tartottam kábé, most talán kéne egy hónap vagy kettő vagy nemtudom mert eddig nem nagyon bírtam ki edzés nélkül. Vagy elég két három hét, masszázs, wellnessezés és kisimulok?

Tapasztaltak válaszát kérném. (nem vagyok testépítő, csak kinézetre megyek, meg erőre és fittségre, natural vagyok) 33f



2022. máj. 14. 19:49
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mindenhova jött fel izom látványosan, de valamennyire hipertrofias meg dismorfikus, pl a derék deadlift miatt vagy a mellizom, comb. Kicsit ki kéne egyensúlyozni.
2022. máj. 14. 19:54
 2/14 A kérdező kommentje:
Nemtom mik ezek a válaszok, nem menőzésből írtam milyen sokat edzettem, nyilván van aki többet edz vagy jobban, csak vmi vélemény kéne. Nem mamahotelezek nem is tudom ez mit jelent...
2022. máj. 14. 20:35
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Lemondva a tárgyalás jogáról, 5 év próbára bocsátva, 10 év közügyektől való eltiltás és 10 év országelhagyása tilalom.
2022. máj. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mivan? :)
2022. máj. 14. 20:36
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Ez ugye troll kerdes? Ilyen lightos "edzes" utan miert kene szunet vagy nemertem 😃
2022. máj. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Na egy normalis valaszt lokjon mar valaki. Egy eve kb heti negyszer edzek. Vagy ez lájtos?
2022. máj. 14. 22:53
 7/14 anonim ***** válasza:
Majd irj ujra 5 ev mulva.. es kezdj el rendesen gyurni ne tesizgess
2022. máj. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Lol :D
2022. máj. 14. 23:01
 9/14 anonim ***** válasza:

én se értem a kérdést

miért kéne szüneteltetni az edzést?


hagyj ki annyit amennyi jólesik.

ha 2hét esik jól, akkor annyit. ha 1hónap, akkor annyit. ha többet nem szeretnél edzeni, az is oké.

csinálj amit akarsz.

2022. máj. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
Szüneteltesd életfogytiglan.
2022. máj. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!