Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ízületi gondokkal milyen...

Ízületi gondokkal milyen edzésforma javasolt?

Figyelt kérdés

Először is azzal kezdeném, hogy borzasztóan imádok sportolni, mozogni, de az ízületeim nem az igaziak sajnos, recsegnek ropognak fiatal létemre.. Valahogy mégsem szeretném feladni a mozgás témát, sokszor nekivágtam, aztán feladtam, mert eszembe jutott hogy van egy ilyen problémám, és arra gondoltam, hogy mi van, ha csak ártok vele, mint használok..

Volt hogy edzőterembe jártam, ez kicsit talán jobban leterhelte az ízületeim, majd vettem itthonra ezeket a gumis cuccokat, amikkel egész jól elvoltam, a gyakorlatokat is szebben tudtam csinálni, élveztem is, mégha nem is ért fel egy állatkodós súlyzós edzéssel, de akkor sem az ágyat nyomtam egész nap :D

Ezen kívül a plankeket is előszeretettel csináltam, élveztem az 1 perces kínhalálokat is XD

Szóval az érdekelne, hogy ez a kettő forma vagy technika mennyire lehet gáz az ízületeknek, tudom a legjobb egy sportorvos lenne, de hàtha valakinek van valami tapasztalata, vagy tudása ezzel kapcsolatban



2022. máj. 19. 20:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Hany eves vagy? Faj is valami vagy csak ropog? A nem mozgas sokkal tobbet árt, szoval mindenkeppen sportolj. Pl. Futni is lehet, csak jo cipovel es nem betonon stb. Ez eleg osszetett szoval igy eleg nehez valaszolni ra.


Szedj kollagent es izuletvedot elso korben, aztan irany az edzoterem es egy jo edzovel irass egy edzestervet. Mondd el a problemadat es jo esellyel segiteni fog.

2022. máj. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!