Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyen arányok mellett kicsinek...

Ilyen arányok mellett kicsinek / aránytalannak számit a lábam?

Figyelt kérdés
185 cm / 84 kg, 40-es vadli, 54-es comb.
2022. máj. 26. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Annyira bírom ezeket a random szám és mértékegység felsorolásokat. Egy matek tanár megnyalná mind a tíz ujját.

Arányosság tekintetében egy fénykép alapján lehetne megadni a választ.

2022. máj. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyivel guggolsz?
2022. máj. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem szoktam gugolni. Volt egy serulesem, azota fosok a guggolastol. Labtolon piramisban 150-ig szoktam felmenni, 12-20-as sorozatokkal, de legnagyobb nyomason azon 240 volt.
2022. máj. 26. 17:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom de ha nem végzel guggolást szinte biztos hogy nincsenek izmos lábaid ezt kép nélkül megállapítom. Naturálban, konditermi edzéssel necces hogy soha senki nem épített erős, vastag lábizomzatot guggolás nélkül, gépes kötöttpályás gyakorlatokkal főleg nem. De a kedvedért lemértem az én combjaim 178 magas 79kg-s férfiként, 73cm és nem vagyok egy testépítő.

A guggolás az emberi test legtermészetesebb mozdulata, hogyan lehet fosni tőle?

2022. máj. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Fsztudja igy szamokbol.. de ha nem guggolsz, meg 150el labtolozol ilyen nagy ismetlesekkel akkor valszeg le van maradva. En guggolas utan labtoloztam meg regen neha es 200 volt a kezdosuly. Mar halalig guggolok meg huzok ugyhogy emelle eleg csak vadlizni
2022. máj. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4 es baromságokat ír: [link]

Ő se gugol még is elég nagy lába van.

Gépen is lehet combot építeni az izmod csak a terhelést érzi

2022. máj. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os, okkal emeltem ki hogy naturálként. Ha a szervezet anabolikus folyamatait teljesítményfokozó szerek adják, tényleg lényegtelen hogyan edz, vagy efz egyáltalán az illető.

Az, hogy az izom csak a terhelést érzi egy amatőr leegyszerűsítése az izomépítő folyamatoknak.

2022. máj. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!