Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Reggel 7 és 8 óra körül sokan...

Reggel 7 és 8 óra körül sokan szoktak lenni az edzőtermekben?

Figyelt kérdés
A szorongásom miatt szeretnék olyan időpontban menni, amikor a lehető legkevesebben vannak. Akiknek van ezzel tapasztalatuk, szerintetek mikor vannak a legkevesebben? A reggel 7-8 óra jó ötlet?

2022. jún. 16. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Felénk nem.
2022. jún. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Megvan a Walking Dead? Megvan amikor az elején Rick belovagol a városba? Na, annyian vannak.
2022. jún. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem olyan 10 és 14 óra között vannak a legkevesebben. Abban az időpontban csak a szabadnaposok vannak lent maximum, rajtuk kívül mindenki vagy melóban, vagy iskolában. Most persze jön a nyár, tódulni fognak a diákok, de aztán jön a szeptember, és eltűnnek (majd márciusban kerülnek elő legközelebb, hogy legyen summer body).

De egyébként random teljesen. Nekem volt olyan, hogy lementem 18 órakor, gondoltam biztosan nem lesz üres fekvenyomó pad, erre rajtam kívül hárman voltak. Olyan is volt, hogy az egyik cimborámmal lementem délben, mondván nem lesz senki, erre olyan teltház volt, hogy fél órát vártam a guggoló keretre. Kiszámíthatatlan, legalábbis vidéken fixen, pesti termekben ritkán fordulok meg.

2022. jún. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Biztos helyfüggő is, de ahova én járok, ott azt látom amit az előző ír: 10 és 14 között van pangás. 7-8 körül azért vannak.


Amúgy nem tudom mennyire erős a szorongás de nekem az edzőterem eléggé triggereli, és nem csak az emberek miatt. Szűk beltér, jó eséllyel undorítóan kevés természetes fény és ÜVÖLT az elektrófos (amivel szerintem mellesleg Guantanamo-n kínozni lehetne). Nem minden terem ilyen de érdemes ezt is figyelembe venni.

2022. jún. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Felénk sem
2022. jún. 17. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Teremfüggő. Nálunk kulvarosban inkabb6 es 7 kozott vannak mert onnan meg be kell erni munkaba.
2022. jún. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem annyira kiszámíthatatlan :D Van olyan nap, hogy senki nincs reggel 8kor szombaton, van hogy 20an lenn vannak már.
2022. jún. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem vannak akkor is.

Figyeld meg először pár napig a termet hogy mikor mennyien vannak.

2022. jún. 28. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!