Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kreatin dillema , belemennye...

A kreatin dillema , belemennyek vagy sem?

Figyelt kérdés

A lényeg annyi hogy egy kollégám , rávett hogy mennyek el vele konditerembe ( egyszer sem voltam még) voltak félelmeim de nyilván kiderült hogy jobban paráztam rá mint kellett volna , ugyanis nagyon tetszett és nagyon jól éreztem magam, na most felvetett zárás képp egy " kondihoz " kapcsolódó témát


Deee én úgy vagyok vele hogyha belekezdek ebbe az egészbe , én szeretnék minél kevesebb ilyet használni


Még pedig a " kreatin " -t


Na most annyit szeretnék tudni hogy , mit is csinál ez ?

Miben segít nekem , mert olvastam olyat hogy ez az izmokba épül be vagy valami hasonló


Árt ez nekem? Vannak esetlegesen olyan mellékhatásai amik évek múltán esetleg komolyabb problémát okoz?


Vagy ha esetleg elkezdem szedni , és valamiért abba hagyom az edzést akkor összeesek ?


Vagy hogyan működik ez?


Van itt olyan esetleg aki használja? Tudna véleményt mondani , ha nemtúl nagy kérés


2022. jún. 27. 21:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
57%
Az első edzés után én nem a kreatinon gondolkoznék a helyedben. Először is az étrendemet és az edzésprogramomat raknám helyre. Ha ez a kettő rendben van, akkor full kezdőként édesmindegy, hogy szedsz-e kreatint vagy sem, ha pedig nincsenek rendben akkor azért mindegy.
2022. jún. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Menny, vagy pokol?😂🧠
2022. jún. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!