Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez a fizikum mennyire számít...

Ez a fizikum mennyire számít jónak, naturál?

Figyelt kérdés
[link]

2022. júl. 3. 14:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Nem naturál.
2022. júl. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%

Már megint,idehoz valaki valami pakolós izomzatú gizda gyereket, azt egyből, nem naturál.

Ha ehhez valakinek koxolni kell, akkor ott már komoly bajok vannak.

Ezt a formát egy komolyabb segédmunka vagy fűrésztelepi munka által hozni lehet, semmi nem kell hozzá, napi 3 kaja, és dolgozni mint a gép.

Benn az erdőben mikor a srácok vágják a fát, na ott lehet látni pár ilyet, azt mégsem mutogatják magukat az instán.

2022. júl. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Jonak szamit. Amugy siman lehet natur. Annyira nem durvan izmos, csak rohadt száraz. Plusz a fények, effektek is rátesznek.
2022. júl. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
Átlag borsodi/szabolcsi segédmunkás fizikum, meg mellesleg Józsi a kocsmából biztos erősebb.
2022. júl. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
87%
Bár ilyen lenne az átlag fizikum! Nem lenne ennyi lepusztult, beteges ember.
2022. júl. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%

"jónak számít"

Hogy a testépítő izomtudományban mi minek számít, abba én nem ütöm az orromat... De ha nektek ez a fura látvány szépideál, akkor bajok vannak. Normális nő átmegy a járda túloldalára, minthogy ilyen szépélményben részesüljön.

2022. júl. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

2-es: attól h egy kemény fizikai munkát végző csávó is ki tud így nézni, attól még egyáltalán nem biztos h ez a srác is naturál. Nyilván a srác nem építkezésen meg fűrésztelepen dolgozik. Attól h egy forma hozható naturálba egyáltalán nem biztos h az az illető tényleg naturálba érte el. Manapság rengeteg fiatal türelmetlen és már fél év után koxol és olyan a formájuk ami naturálba se nagy szám. Meg sokan úgy koxolnak h nem is akarnak nagyok lenni csak úgy kinézni mintha a naturál max. környékén lennének. Persze ilyenkor lehet dicsekedni h én naturál vagyok és 4-5 éve edzek, közbe meg 1-2 év alatt koxal érte el azt a formát.

H a kérdezőnek is válaszoljak, ha naturál akkor jó eredmény bár nekem nem tetszik az ennyire szálkás forma.

2022. júl. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Az orosz Saitama... Beszarok..
2022. júl. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem vonzo mindegy natural e
2022. júl. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
Ezeket a bohócokat honnan szeditek? :D Lába, farizma alig van a srácnak, szerintem 200 kg-val nem tud guggolni, de felhúzni sem.
2022. júl. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!