Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Puregold Protein-en mi a...

Puregold Protein-en mi a különbség az új Compact Whey és a sima Whey Protein termék között ?

Figyelt kérdés

Van lényeges felszívódási vagy hasonló különbség?

Melyiket ajánlanátok izomépítéshez?


2022. júl. 12. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
K..vára mindegy. Ezen abszolút semmi sem fog múlni naturálba. Használd amelyik szimpatikusabb.
2022. júl. 13. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én se tudom mi a különbség . Mind a kettő tejsavó fehérje koncentrátum és izolátum . A compact az új termékük , a régi a sima whey . Előbbiben valamennyivel magasabb a fehérjetartalom, van belőle kisebb kiszerelés, és a 2300 grammos jóval olcsóbb mint a másik . Én kb ennyit látok .
2022. júl. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Naturál hobbi szinten gyakorlatilag csak az elnevezés.
2022. júl. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. júl. 14. 12:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit.
2022. júl. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 XTiger válasza:
91%

Facebook oldalukon ugyanerre a kérdésre ezt válaszolták:


"A különbség, hogy míg az eddigi Whey Protein tejsavó izolátumból és koncentrátumból állt, addig a Compact az utóbbiakon túl komplex aminosav mátrixxal lett kiegészítve."


Arra még nem jöttem rá hogy ez mit is jelent pontosan.

2022. júl. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 testify válasza:
90%

A különbség "mindössze" annyi, hogy igen, ahogy a forgalmazó is állítja, aminosavak lettek hozzáadva az új formulához. Ez így jól hangzik, de

ezek olcsó aminosavak, aminek fejében arányában annyival kevesebb van benne a "drága" eredeti összetevőkből. Valójában tehát kevesebb tejsavó fehérjét tartalmaz, és izomépítés szempontjából haszontalan, olcsó aminosavakkal van kitömve.

2022. szept. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!