Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Teljes testes edzés után,...

Teljes testes edzés után, ahol minden izomcsoportra 3-4 sorozatot csinálok, 48 óra(2 nap) vagy 72 óra(3 nap) pihenő az ideális két edzés között?

Figyelt kérdés

2022. júl. 13. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem max 2nap. Ennyit alig erez meg a test
2022. júl. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még sok is. Sok izomnak a 3-4 sorozat csak bemelegítésnek jó. Egy átmozgató frissen tartó edzésnek elmegy, még akár naponta is, mivel az izom rostjai nem sérülnek, nem szükséges annyi regeneráció.
2022. júl. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha elég magas az intenzitás igenis elég 3 sorozat, néha nekem már a harmadik sem megy úgy. 3 éve teljes testbe nyomom, jól nézek ki, szálkás is vagyok, nekem bevált.
2022. júl. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%

Ha most elkezdek fekvőzni, megcsinálok 70-et, mert ennyi megy. Aztán 1 perc pihenő után 60-at, aztán 50-et és ott összerogyok. Elmondhatom, hogy a harmadik sorozat sem megy úgy, de ez nem jelent semmit. Mert utána még 1 perces pihenőkkel tolok pár 40-es szériát, vagy ameddig megy. Ugyan ez van a többi gyakorlattal is. Megy 3 sorozatból 50, 40, 30 guggolás, de simán menne utána még 30, aztán 20 és 20. Saját súllyal csak így lehet leedzeni a testet.

De ha valakinek jó a 3 sorozat, akkor csinálja. Pihenő nem kell annyi, mert sok marad az izomba, nincs leamortizálva. Zsírégetés zajlik, az izom láthatóvá válik, és simán hozható így egy szálkás forma. De sajnos egy vastagabb karhoz mellekhez, tyúkcomb eltüntetéséhez még a több sorozat is kevés, mert nem csak a sorozatot kéne növelni, hanem a terhelést is.

2022. júl. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
En sulyzos edzesre gondoltam, nemtudom a kerdezo mire.. nagyobb izomcsoportra meg nemeleg egy gyakorlat vagy akkor ne ugyanazt csinald minden nap. Pl hatnal, labnal
2022. júl. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
A szteroidok előtt mindenki teljes test edzést végzett. Steve Reevs mondta, aki nem tudja megedzeni az izmát 3 sorozattal, az valamit szarul csinál.
2022. júl. 14. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez fszsag
2022. júl. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne f..ság? Attól, hogy egyesek pumpálgatni járnak a terembe, és nem farasztják le az izmot 3 sorozattal, 6-10 ismétléssel, az még igenis működik. Alapgyakorlatok, nagy súly, magas intenzitás a titok. Guggolás, felhúzás, fekvenyomás, evezések, húzódzkodás, tolódzkodás, mellről nyomás...ezeket kell tolni keményen, ezek mellé be lehet dobni 1-2 kiegészítőt, de néha az se szükséges.
2022. júl. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A titok ahhoz, hogy 40 évesen hetente járj orvoshoz. A test nem ahhoz lett kitalálva, hogy nagyokat emeljen. Az összes testépítő orvoshoz jár. És mind elmondja, hogy az első komolyabb sérülések után inkább kevesebb súllyal több sorozatot tolnak. De náluk ez érthető is. Arnold legalább elmondhatja magáról, hogy ő cserébe nyert pár címet, de ahogy lehetett, azonnal leállt a nagy súlyokról a sérülések miatt. Vagy Dwayne Johnson is jobban mutat a képernyőn izmosan, talán még neki is megéri a sok műtét és kezelés a nagy erős izmokért cserébe, de egy átlag hobbigyúrós mit ér vele? Befekteti a pénzét az energiáját az idejét az egészségét, és cserébe mit hoz ki? Pár menő insta posztot. Hacsak valaki nem versenyez profi szinten, akkor a magasabb ismétlésszámok érik meg.

Nincs ennél a sportágnál rosszabb. Az egyik fele meghal 45 évesen a koksz miatt, a másik fele meg megnyomorodik a nagy súlyok miatt. Akinek nem éri meg, az csinálja ésszel!

2022. júl. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem mondhatod tobb mint 10 eve gyurok 😀 szerintem az keves.. de nyilvan mindenkinek mas a celja van aki csak fitt akar lenni
2022. júl. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!