Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthoni edzéssel más sem...

Otthoni edzéssel más sem tudott egy deka izmot sem felszedni?

Figyelt kérdés
2022. aug. 5. 19:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, otthon én sem találtam sehol izmot, pedig a hűtőbe is benéztem.
2022. aug. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az izom nem tudja, hogy otthon edzel vagy teremben... attól függ mit csinálsz. Én otthon régen sokat húzódzkodtam, tolódzkodtam és nyomtam egykezesekkel, jött fel valami. Alsótest otthoni edzése viszont nehézkes.
2022. aug. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha otthon két decathlonos kézisúlyzód meg egy gumiszalagod van össz-vissz, akkor persze, hogy nem szedsz fel egy deka izmot se. Otthoni maszatolással, fekvőzgetésekkel, felülésezgetésekkel persze, hogy nem lehet eredményt elérni. Én kifizettem egy vagyont, és vásároltam 300 kilónyi súlytárcsát, olimpiai rudat, edzőpadot, állítható állványt, úgyhogy én mind erőben, mind izomban rengeteget fejlődtem itthon az elmúlt években.
2022. aug. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Ez már kb. a 6497. ilyen "otthoni edzéses izmos" kérdés. Úgy van, ahogy a #2 írja, otthon edzéssel valamennyi izmot össze lehet szedni, de ha komolyabb izomtömeget akarsz, akkor konditerem és súlyzós edzés.

Mondjuk ez már egynéhányszor le lett írva...

2022. aug. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én nem akarok kigyúrt lenni, szálkás, definiált izomzattal elégedett lennék, viszont egy deka izom nem jön rám.
2022. aug. 5. 22:22
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

"Én nem akarok kigyúrt lenni"

Nem is leszel, emiatt ne is aggódj.

"szálkás, definiált izomzattal elégedett lennék"

Igen? Azzal már megelégednél? Akkor a te szótáradban mit jelent kigyúrtnak lenni?

"viszont egy deka izom nem jön rám."

Még egyszer mondom (3-as vagyok), hogy ha az otthoni edzésed kisbaba súlyos durrantásokból, pumpálásokból, fekvőzgetésekből, felülésezgetésekből, ne adja isten gumiszalagos bohóckodásokból áll, akkor miért is jönne fel rád izom? Pláne ha még az étrended is szar.

2022. aug. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

#3 Azért valljuk be egy értelmes otthoni edzőterem összerakása nem egy olcsó dolog. Csak a súlyok több száz ezres tétel +rúd + gugoló keret + gumilapok + kézik stb. Jó pár millát el lehet költeni.


Otthoni edzéssel kérdező azért nem fejlődsz mert fogalmad sincs arról jogyan kell edzeni. (Nekem legalább is a#5 ös kijelentésedből ez jön le)

Azt gondolod hogy pár fekvővel, felüléssel meg 2db kétkezessel egyből izmos leszel. A gond ott van hogy semmi progresszió nincsen a gyakorlatokban.

2022. aug. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Elsősorban nem a pénz a gond, hanem a hely hiánya, nem tudnék hova pakolni ennyi felszerelést. Edzőterem pedig nincs a közelben. Értem én hogy nem fogok úgy kinézni, mint aki edzőterembe jár, de akkor is nagyon furcsa, hogy egyáltalán nem izmosodom, holott izomlázam is van szinte minden edzés után, tehát valamilyen szinten csak leterhel az edzés amit végzek, meg nagyobb súlyokkal, nagyobb intenzitással tudok edzek mint amikor kezdtem. A kajámmal sincs gond, ennyi tápanyagnak elegendőnek kell lennie.
2022. aug. 6. 11:33
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint mégse. Most erre látatlanban mit írjunk? Ha tényleg hónapok óta edzegetsz otthon, és semmi változás nincs, akkor hidd el, hogy vagy az edzésed, vagy a táplálkozásod, vagy mindkettő, de szar.
2022. aug. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Teremben is lehet úgy edzeni, hogy ne fejlődj. Az izomláz nem jelenti azt, hogy erősebb leszel vagy hogy nőnek az izmok. A tápanyag igényed is lehet, hogy alábecsülöd. Nekem pl. elég vékony emberként legalább 3700kcal kell, olyan mintha egész nap ennék és még tápkieg is megy mellé (nem behízni próbálok).
2022. aug. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!