Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vicces konditermes történetet...

Vicces konditermes történetet tudtok, ami veletek vagy másokkal esett meg?

Figyelt kérdés

2022. aug. 22. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Bejott, odament a tesomhoz es elmeselte hogy a Jani most 2 hónapig nem lesz mert megy a böribe késelésért.

Aztán két hónap múlva Jani tenyleg újra járt edzeni. Azóta nincs lopás az oltozokbol

2022. aug. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Lábhajlítást csináltam hason fekve. Miközben hajlítottam be a lábamat a kábel elszakadt, a ezmiatt teljesen be bírtam a lábamat hajlítani, a lábtartó része pedig beleállt a seggembe. Ránéztem haveromra: "Zoli, szedd már ki a seggemből!"😂😂😂😂😂😂😂🤣

Kb. 15 éve történt, de azóta is röhögünk rajta.

2022. aug. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Plázacica bejön, leül a padra, nyomkodja a telóját vagy egy órán keresztül. Aztán felhív valakit, és halljuk, hogy beleliheg a telefonba, "már egy órája itt vagyok az edzőteremben, de már elfáradtam, fél óra múlva nálad leszek, puszi"

Ez volt neki az edzés, egy órát ült a padon.

2022. aug. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csávó lejött a konditerembe, súlyemelő cipő, térdgumi, könyökbandázs, csuklószorító, öv, magnézia. Na mondom tök jó, végre egy powerlifter kolléga, mindjárt egy 300 kilós guggolást láthatunk. Csávó lehúzta az edzés előtti stimulánst, beleszagolt az ammóniába, hörögve befeküdt az üres rúd alá (bizony, nem vicc, az üres rúd alá), és azt kinyomta húszszor úgy, hogy az utolsó ismétlésekbe majdnem belehalt. Azt hittem, hogy a végén fölé kell állnom, mert rajta marad. Nem hittem el, amit látok. Ezután a mutatvány után még bicepszezett egy kicsit, letolt pár felülést, aztán hazament. Később kiderült, hogy a csávó elmebeteg, és azt képzeli magáról, hogy profi erőemelő, ezért a komplett fizetését elkölti felszerelésre meg tápkiegészítőre, aztán a valóságban a 40 kilót nem bírja felhúzni.
2022. aug. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
pár hónapja lementem a terembe, bementem az öltözőbe és ott ült egy 100-110 kiló környéki dagadt csávó aki az izzadságszag közepén zabálta a rántott húst a sült krumplival. még poénból oda is szóltam neki hogy mizu, megéheztél edzés közben. erre ő csak lazán annyit mondott hogy: tömegelek. ki kellett mennem az öltözőből mert éreztem hogy nem tudom visszatartani a röhögést és nem lett volna lelkiismeretem pofán nevetni csórót.
2022. aug. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek kva jó sztorik, sírok rajtuk! :D Mindegyik után után hittem, ez a legjobb, de egyik jobb mint a másik:D
2022. aug. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

Ezek nagyon régiek lesznek, de ma is megtörténhetnének.


1. Egy időben lejárt a terembe egy őrült kung fu-edző, aki itt-ott mindenféle mutatványokkal lépett fel. A konditermi edzéshez nem sok köze volt, de jó hangulatot keltett azzal a mutatvánnyal, amiben az történik, hogy ő lefekszik a földre, majd (fej felett elengedve) rádobnak egy tárcsát, és ezt el kell kapnia (a két keze között rögzíti). Állítása szerint már a guillotine megállítására is készült.

Néha pedig csak úgy spontán ütögette a falat.


2. Két hülye edzőtársunk kitalálta, hogy megtréfálják a tulajt. Nyitás előtt bekenték magukat piros festékkel, és amikor jött a tulaj, akkor mondták neki, hogy valami ismeretlen csávók csak úgy hobbiból megruházták őket a terem előtt. A tulaj majdnem hívta a rendőrséget, akkor mondták meg neki, hogy kamu a sztori.


3. Egy csávó plénumban mesélt a másiknak a merevedési zavarairól (vélhetően illegális szerek használata miatt).


Most ezek jutottak eszembe, de volt még sok ökörség.

2022. aug. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!