Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó edzőterem és személyi edző...

Jó edzőterem és személyi edző az Örs környékén?

Figyelt kérdés

Sajnos felszedtem pár kilót, amit most szeretnék leadni és kicsit erősödni is szeretnék, viszont nem tudom, hogy kezdjek hozzá, ezért legalább az elején egy edző segítségét szeretném kérni hozzá. Tudnátok ajánlani jó személyi edzőt és/vagy edzőtermet Budapesten az Örs környékén (vagy onnan könnyen megközelíthető helyen)? Előny, ha nem olyan drága.

Illetve a személyi edzővel kapcsolatban lenne még egy kérdésem. Általában van náluk lehetőség arra, hogy az első pár alkalom során megtanítsák a gyakorlatokat helyesen, meg összeállítsanak egy edzéstervet, de utána én már magamtól edzek ezeket követve?



2022. aug. 23. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Két jó termet ismerek arra az sxl fitnesst a fogarasi uton, es a fitness5 örs. Személyi edzőket nem vagom. Igen van ra lehetoseg megbeszeles kerdese megkered segitsen az elindulasba es annyi.
2022. aug. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fitness 5! Máshol is van termük, biztos igényes és sok gép van. Ahol nálunk megvették a fitneszt, sokkal jobb lett és több személyi edző is van már.
2022. aug. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!