Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Eddig csak itthon végeztem...

Eddig csak itthon végeztem tornagyakorlatokat, fekvő, guggolás, húzódzkodást, felülés, futás ilyesmiket. Viszont én elég vékony testalkatú vagyok és látszatja sincs nagyon. 178cm és 65 kiló, de már gimnazista korom óta. Testépítés ?

Figyelt kérdés

Hogyan kezdhetnék bele a testépítésbe ?

Sajnos ebben a témában egyáltalán nem vagyok jártas, én csak itthon magamban/magamnak sportoltam.

De szeretnék felszedni egy kis izom tömeget, mert még mindig elmennék egy 9.esnek, illetve eleve ezért kezdtem el mozogni, hogy legyen egy kis látszatja... tehát az esztétika miatt is szeretnék végre neki kezdeni.

Hogyan s mint kéne ?

Hova és kihez kell forduljak ?

Egy kézzelfogható összeget tudtok-e írni (csak viszonyításképp), hogy mivel jár ez ?

Személyi edző kell-e ? Ha igen, az árban hogyan mozog/ valami tarifát ? (az elején biztos, mert nem ismerek semmi gyakorlatot, de a menetéről valamit írjatok legyetek olyan szívesek!)


Nagyon megköszönném, ha pár tanáccsal, információval ellátnátok!

Mikre kell rákérdezni, szóval ilyesmi.


Köszönöm, hogy elolvastad!



2022. aug. 25. 14:04
 1/3 A kérdező kommentje:
21 vagyok, ez lemaradt!
2022. aug. 25. 14:08
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

Progresszív súlyzós edzésterv, célnak megfelelő étrend, kielégítő regeneráció.

Ha teljesen el vagy veszve, akkor egy jó személyi edző aranyat ér. Ettől függetlenül neki kell állni olvasni, tájékozódni, tanulmányokat megnézni, szakmai podcastokat meghallgatni, informálódni, tanulni. Ez tipikusan az a sport, ahol ha az ember nem tanul minden hónapban valami újat, akkor valamit nagyon rosszul csinál.

https://www.youtube.com/channel/UCr5MKxDjHDN1684o0Kgudpg

https://www.youtube.com/channel/UCEoeJZ2eYj3lNpYd5XEH1Xw

2022. aug. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy, hogy személyi edző nem ártana, legalább pár hónapig, amíg begyakorlod legalább az alapgyakorlatokat. Vidéken lakok, erre felénk 4000 ft/óra alatt nem találsz személyi edzőt.
2022. aug. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!