Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gymbeam-nél mik ezek a 100%-40...

Gymbeam-nél mik ezek a 100%-400%-os áremelkedések egy év alatt?

Figyelt kérdés

Van aki még költ ilyesmi dolgokra?

Ennyi erővel minőségi szilárd ételt is vehetsz már



2022. aug. 26. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Amíg létezik olyan madár, aki megveszi őket, addig nem a gymbeam a hibás.
2022. aug. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az egyik bohóc pár kérdéssel lejjebb most vett 21.000-ért 1 kg fehérjét meg egy moslék 300g kreatint.


Egyéb kérdés?

2022. aug. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__118..

Amíg léteznek olyan emberek, mint a belinkelt kérdés kiírója, addig lehet 900 százalékos is az áremelkedés, meg fogják venni ezeket a szarokat.

2022. aug. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

én teljesen elengedtem a tápkiegeket.

van még itthon egy kis kreatin azt még betolom, de nem fogok többet venni 3x-es áron

2022. aug. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A gymbeam behúzott pár nagynevű fitnesz influenszert, ezért most hirtelen megnőtt a kereslet a termékeikre. Én òszintén mondve sz.rok rá, sosem vettem tőlük semmit és ezután sem tervezek. Amúgy a Scitecnél még viszonylag barátságosak az árak
2022. aug. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát attól nem fogok mondjuk dupla áron venni semmit, mert behúztak Bereczki féle gőzmozdonyokat.

Előtte pont vettem mondjuk


Thinking

2022. aug. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is teljesen befejeztem a tápkiegek használatát. Erre 3 kivétel van, és mindhármat gymbeam-ről rendelem. C vitamint szedek folyamatosan, októbertől májusig D vitamint immunerősítés céljából, illetve magnéziumot, különben lábgörcseim vannak. Ezen kívül vége. Pofátlanul túlárazott lett mindegyik cég, de pár kérdéssel ezelőtt van egy futóbolond, aki 21 ezerért vett 1 kg fehérjét és 300 gramm kreatint, na ők tartják életben ezeket a tápkieg cégeket.
2022. aug. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ki az a bolond,aki mág megveszi ezelet? Egy dzaros 2.5 kilod feherje 25 ezer forint,mikor nemreg 13 volt...uramatyam
2022. aug. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!