Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 184cm magassághoz 85kg?

184cm magassághoz 85kg?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy mindig is vékony testalkatú voltam,régebb óta kondizom, de 7 hónapja (72kg voltam). 7 hónapja nagyon komolyan veszem az edzést (kajalas, edzest beleértve) es fel is jott ram súly tomegnoveles miatt (85KG) vagyok jelenleg es a célom egyelőre a 90.Nem vagyok kövér,se szalkas (mivel tomegelek) izmosnak mondanám magam, meg erosnek ami a edzesnel használt sulyokbol is megmutatkozik (pl:120kg fekvenyomas, 90-100kg szeriazas).Szóval a kérdés hogy ilyen feltételek mellett szerintetek a 85kg 184cm hez mennyire idealis?

2022. aug. 27. 00:05
1 2
 1/16 anonim válasza:
Szerintem jó. Én 83kg vagyok 183 cm mellé, így a bmi is pont a jó kategóriába tartozik. Régebben egyetem alatt heti 4x kondiztam, ott volt olyan időszak, hogy majdnem elértem a 100kg-t. Nem voltam elhízott egyáltalán, én is inkább izmosabbnak mondtam volna magam, de így most jobban érzem magam a jelenlegi formában.
2022. aug. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%

jó az, én is ilyesmi vagyok.

185 cm 86kg

viszont az a +13kg 7hónap alatt sok, kicsit vedd lejjebb a kalória bevitelt

2022. aug. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%
Azért nem vagy szálkás mert értelmetlenül sokat eszel. 13 kiló 7 hónap alatt... a fele is sok lett volna. Az oké, hogy kalóriapluszban vagy de direkt elhízni mert az Magyarországon férfias szerintem értelmetlen. Amúgy nincs ideális testsúly. Az ideális az amit te natúron el tudsz érni szálkásan.
2022. aug. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
És eléred a 90kg-s határt, lesz egy puhos kinézeted, majd elkezdesz diétázni, hogy legyen egy sportosan szálkás alakod, és ott találod magad, hogy kb 75kg-nál érnéd el.
2022. aug. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
43%

A #3 és a #4 megmondta a tutit...


Jelen paraméterek mellett garantált, hogy rengeteg a zsír. Ilyen mentalitással nyugodtan hízz tovább, mert ennek úgysincs értelme ilyen hozzáállással. Ha meg komolyan gondolod az edzést, szálkásíts vissza, olyan 75-78-ra, majd utána TISZTESSÉGESEN kezdj el izomtömeget építeni. Lassan, a minőségre, nem pedig a mennyiségre koncentráltan.

2022. aug. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, próbálok ugy étkezni hogy legyen hús, tészta, rizs stb. Nyilván jött fel zsír is de nem mondanám hogy sok, amennyi ezzel jár, valahogy akorul. Ha itt valahogy megoldhato akkor tudok képet is küldeni ugy talán egyszerűbb megmondani
2022. aug. 27. 22:15
 7/16 anonim ***** válasza:

Tudsz, a "kepkuldes.com" által.


Amennyi "ezzel jár"...? :D Jó esetben nem jára vele semmi, csak nagyon minimális.

2022. aug. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igazad van, igy utolag belegondolva hülyeséget írtam.
2022. aug. 27. 22:52
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez így van... Ez így szimplán csak elhízás. Ha testépítést végzel, úgy a lehető legnagyobb izomtömegre a szálkásság megtartása mellett törekednél.
2022. aug. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mindenesetre nem tragédia, ha feljön egy kis zsír, nem kell egyből fogyózni, csak vegyél vissza kicsit mert hosszútávon tényleg meghízol majd csak és az az anyagcserédnek se tesz jót.
2022. aug. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!