Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 184cm magassághoz 85kg?

184cm magassághoz 85kg?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy mindig is vékony testalkatú voltam,régebb óta kondizom, de 7 hónapja (72kg voltam). 7 hónapja nagyon komolyan veszem az edzést (kajalas, edzest beleértve) es fel is jott ram súly tomegnoveles miatt (85KG) vagyok jelenleg es a célom egyelőre a 90.Nem vagyok kövér,se szalkas (mivel tomegelek) izmosnak mondanám magam, meg erosnek ami a edzesnel használt sulyokbol is megmutatkozik (pl:120kg fekvenyomas, 90-100kg szeriazas).Szóval a kérdés hogy ilyen feltételek mellett szerintetek a 85kg 184cm hez mennyire idealis?

2022. aug. 27. 00:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Dehogynem tragédia. Igenis az. Úgy b*szhatja az izmokat is, mert ha tisztességes kinézetet szeretne, akkor bonthat mindent vissza az alapokig...


Ezért mondom, hogy ez így egyrészt hülyeség, másrészt felesleges.

2022. aug. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

9-es.

Értem amit írsz, de azért ez nem csak elhizas amit csináltam. Jelentősen erősödtem es látszódik is hogy jott fel ram izomtomeg IS, ertelem szeruen zsírosabb lettem, de ezt a tomegeles dolgot meg jobban ki kell tapasztalnom mert újdonság ez nekem. Ennek ellenére köszönöm a segítséget.

2022. aug. 27. 23:22
 13/16 anonim ***** válasza:
De. Testépítés szempontjából egy kalap sz*r amit csinálsz. Nem izomgyarapodás mellett szedsz össze másodsorban egy minimális zsírt, hanem jelentős zsírmennyiség mellett szedsz fel, másodsorban, valamennyi izmot is. Legalábbis a hozzáállásod, és a leírt adatok erről tanúskodnak.
2022. aug. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
93%

szerintem ahhoz h jelentős izomtömeget szedj fel, kicsit elkell engedni a szálkásságot.

és itt most nem arra gondolok h elkell hizni mint az atom, maradjon lapos a has, meg legyen azért erezetség pl kar, alkar, de a kockahasat már nem feltétlen kell tartani.

hosszútávú tömegelésben kell gondolkodni

olyan 200-as kcaltöblet 1,5-2évig, 3-4hetes szálkásitó blokkokat beiktatva ha már kicsit túl sok a zsir.

semmi értelme naturálon annak amit sokan csinálnak h minden évben télen betömegelnek, nyárra meg leszálkásitanak, mert azalatt a pár hónap alatt alig szedsz fel izmot.

itt sokan a szintentartásnyi kalóriabevitelt preferálják, na annak sincs értelme, mert 2év múlva is kb ugyan igy fogsz kinézni, annak akkor látom értelmét ha már felépitettél egy jelentős izomtömeget.


de ezt most tényleg túltoltad, kb 4-5 kg kellett volna h feljöjjön ennyi idő alatt.

2022. aug. 28. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, döntsd el, hol akarsz megfelelni, mely szubkultúrának vagy a része. Társadalomnak vagy a testépítőknek? Mert ha az volt a cél, hogy vézna gilisztaformából végre emberesedj kicsit, akkor nem dől össze a világ, ha a procedúra végére pár kiló izom mellé feljön rád pár kiló hús is.

(Akik a normális, 17-18%-os emberi tzs-t a tükörben felfújt, elnőiesedett szaralaknak meg mindenféle jóllakott bödönnek látják, és csak 7-8%-os ér-borda-barázda-izomköteg anatómiai bemutatóként bírnak létezni, az nekik a saját zsírfóbiás pszichológiai kórképük, nem kötelező erre a vonatra felülni, csak ha saját meggyőződésből szeretnél.)

2022. aug. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#15


"...pár kiló izom mellé feljön rád pár kiló hús is."


Ezzel azt hiszem, gyönyörű igazolást állítottál ki a biológiai ismereteidről.

2022. aug. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!