Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hol kaphatok személyre szabott...

Hol kaphatok személyre szabott eddzéstervet és étrendet?

Figyelt kérdés

Nem szeretnek személyi edzővel eddzeni, mert draga és sűrűn be vagyok tablazva, szeretnék egy eddzéstervet ami ram van szabva és robotkent kovethetek. Az étrendet pedig nem szeretném netrol osszeirni, inkább egy szakember segítségét kernem.


Esetleg lehet-e online ilyen tervekhez jutni vagy tudtok-e olyan maganembereket, vállalkozásokat akik ezzel foglalkoznak?


F/23 (87kg, cél 75, 172 cm)


Köszönöm a válaszokat



2022. szept. 18. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Online coaching nem jó? Ma már gyakorlatilag minden edző vállal online klienst. Nem is kell személyesen találkoznotok (nekem így volt amerikai edzőm), szimplán online tartjátok a kapcsolatot, konzultáltok rendszeresen, te folyamatosan küldöd a videókat, a screenshotokat a kalóriaszámláló alkalmazásból, ő pedig programozza az edzésed, egyénre szabja az étrended, menedzseli a regenerációd. Csak így lehet személyre szabni egy edzétervet vagy egy diétát, máshogy nem. Persze ráírhatsz valami Tari Ádámhoz hasonló kóklerra is, aki pénzért kinyomtat neked egy sablon bro-split edzéstervet "egyénre szabott program" címszó alatt, meg elmehetsz egy dietetikushoz, aki talán megvizsgál, aztán kinyomtat neked egy sablon 1200 kalóriás listát, de ennek nem túl sok értelme van.
2022. szept. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit értünk személyre szabott edzésterv alatt?? Szerintem ha ráírsz egy edzőre, neki fogalma nem lesz, hogy neked melyik gyakorlatok váltak be, és hogy te mit preferálsz.
2022. szept. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Legjobb ha profi edzotol kersz szemelyes allapotfelmeres utan. Nem kell jarni hozza
2022. szept. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%
Edzés. (nem "eddzés")
2022. szept. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Tari ádám
2022. szept. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

uristen negyes ne okoskodjál már


csak mondom hogy 91 szazalek lett a magyar erettsegim, doktori iskolas vagyok, ha nem tudsz a kerdesre valaszolni akkor huzzal innen


remelem kielted magad gyoker

2022. szept. 18. 22:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez kinek szólt kérdező? Ja, amúgy nekem 100% lett a német érettségim emelt szinten, most akkor én is menő vagyok?
2022. szept. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nem arrol van szo hogy meno vagyok, csak soha nem ertettem a helyesirasmaniasokat, tudom hogy a javitasaval kb. hulyenek nezett, ez haborit fel


ha akarok tudok helyeserni irni, de itt nem fogok, de hagyjuk mar ennyiben, nagyon okos emberekkel talalkozhatunk itt csak kivancsi lennek a szakmajukra

2022. szept. 18. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!