Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki egy tömegnövelő eddzest...

Martin02020 kérdése:

Valaki egy tömegnövelő eddzestervet tud mondani?

Figyelt kérdés
2 hónapja kezdtem el eddzeni itthon de nincs túl sok eddzeshez való szerszám.. Van egy fekpad egy haspad 100 kg súly egy rúddal.. Eddig úgy csinaltam hogy egyik nap fekve nyomás 40 kg al 6x10 et fekvő 5x 10 et bicepszezes ez kb 40 perc szokott lenni.. Másnap tricepsz és váll edzés de az kb 30 perc szokott lenni.. Utana másnap jön megint a mell és a bicepsz.. milyen gyakorlatokat állítsák össze hogy ha nehezen is de fejlődjön a testem? Kb másfél hónapja eddzek es láthatóan nőtt a karom de ahogy én eszr vettem zsír is jött fel.. Ez amiatt van mert mert nem mindig tudom beszerezni a megfelelő kajákat.. Kb mennyi kcalt vigyek be a szervezetembe és miből hogy csak IZOM jöjjön fel? 18 eves vagyok 184 cm 79 kg
2018. ápr. 12. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Naturálban tömegnövelés zsírosodással jár, kinek mennyire.

Minden nap ne edz, elég a heti három alapgyakorlatokkal. Keress rá erre: ICF 5x5 vagy TSM edzés

Az izmok a nagy súlyoktól nőnek, de egy egy izomra elég pár munkasorozat

2018. ápr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen hogy tomegnovelos edzes, az etrenddel tudsz tomeget novelni
2018. ápr. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Guggolás, fekvenyomás, evezés, mellről nyomás, kétkezes bicepsz, homlokra engedés, hasprés, vádli állva. Pár hónap után a felhúzás is mehet. Ezek a gyakorlatok, heti 3 nap elég, 3-4 sorozat mindegyikből, 3 hónapig 20 ismétléssel a megtanulás és az ízületek miatt, majd 5-8.

Mellé tömegnövelő étrend, ennek olvass utána.

2018. ápr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 😊 és kb havonta mennyi izom jöhet fel?
2018. ápr. 13. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!