Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Súlyzóval végzett guggoláshoz,...

Súlyzóval végzett guggoláshoz,kitöréshez,csípőfeszítéshez,merevlábás felhúzáshoz meg az ilyen fenékgyakorlatokhoz milyen cipőt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyat mondjatok ami nem 60-70 ezer forint,mert annyiért néztem utoljára, viszont annyit nem szeretnék kiadni érte.

2022. szept. 30. 12:36
 1/9 A kérdező kommentje:
*merevlábás felhúzáshoz
2022. szept. 30. 12:36
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Nekem egy sima 6-7 ezer forintos sportcipőm van, benne egy talpbetéttel, de lehet én csinálom rosszul.
2022. szept. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Én cipő nélkül szoktam guggolni és felhúzni (is). Ennél olcsóbb megoldást szerintem senki nem tud javasolni.
2022. szept. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy teljesen alap cipő is tökéletes, amiben stabilan tudsz állni (eléggé elterjedt a converse és vans és a tipik futócipők)


Ha komolyabb súlyokat szeretnél emelgetni, akkor pedig vannak külön súlyemeléshez kialakított cipők.

2022. szept. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is mezítláb guggolok viszont az ilyen egylábas gyakorlatok már kényelmetlenek mezítláb. Futócipőben meg nem igazán szeretek súlyzós edzést végezni.
2022. szept. 30. 13:23
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Viszonylag vékony és széles talpú amiben stabilan tudsz mozogni szerintem jó, én is 5000 forintos cipőben guggolok. Nem hiszem, hogy valaha szükségem lesz erőemelő/súlyemelő cipőre. Én a kitörést és más fél oldalas, alsó testet célzó gyakorlatok pl. utálom, szerintem semmilyen cipővel nem lesz jobb.
2022. szept. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Converse cipőn is gondolkodtam azt mondják az jó guggoláshoz. Amúgy én se szeretem az egylábas gyakorlatokat ezért csinálok legtöbbször guggulást,felhúzást és csipőfeszítést.
2022. szept. 30. 14:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egy sima lapos, keményebb talpú utcai cipőben szoktam edzeni.
2022. szept. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Converse borzalom, serulesveszelyes. Nem tartja a bokat.

Adidas, nike barmelyik nagyobb marka jo. Outlet boltban vagy glamour napokon ersemes korbenezni. Na meg fb marketplace miutan felprobaltad boltban

En egy skechers cipot nyuzok 3 eve, ugy nez ki mint ujkoraban, tartja a bokat es mosogepben moshato. Nekem szeles labfejre csak ez jon be.

2022. szept. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!