Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehetne növelni a...

Hogyan lehetne növelni a mellizomot?

Figyelt kérdés

Mindig is a mellizom volt a "legelmaradottabb" izomcsoportom, ha a formát, kinézetet nézzük. Erőben viszont sokat fejlődött, ezért is fura az egész.

Szériázni általában 90-100kg-mal szoktam, legnagyobb súly, amit szabályosan ki tudok nyomni, az 120kg.

Leggyakrabban rúddal, utána 60kg-mal bemelegítek, majd 110-zel nyomok 2-3 ismétlést, utána 100kg x 4-6 ismétlés, majd utolsónak 80kg-mal 6-8-10, mikor mennyi.

Ezenkívül mellnapon csinálok 4x10 mell-dipet, ferdepadon kézisúlyzóval 5x8, utána pedig tárogatok 5x8-10.


Ahogy említettem, erőben, súlyban szépen haladok felfelé, de a forma nagyon el van maradva a többi izomtól. Tömegelek, sokat eszem, fehérjedúsan. Nem is az étkezés részére lennék kíváncsi, hanem az edzés részére.


Akinek makacs a mellizma, hogyan sikerült formálni?



2022. okt. 3. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy, ilyen cickót örököltél, törődj bele
2022. okt. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tükör elé állsz, és ráordítasz a melledre hogy: "MELLIZOM, DOHAERIS!" Csak vigyázz arra nehogy dracarys-t mondj véletlenül, mert le fog égni a bimbid
2022. okt. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nincs már bimbim, mert levágtam, hogy bizonyítsam jólennék makulátlannak
2022. okt. 4. 08:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Mellúszás, pillangó úszás, fal melletti fekvőtámasz / egyéb fekvőtámaszfajták, gyűrű gyakorlatok.


Vagy van a "mellgép"..


De önmagában a mellet növelni szerintem nem érdemes, az egész mell-váll övet kellene, mivel egyébként is együtt erősödnek egymást fejlesztik ezek az izomcsoportok.

2022. okt. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mint említettem, a többi izomcsoport megfelelő mértékben formálódik, a mellizom van lemaradva
2022. okt. 5. 07:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!