Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akik edzőteremben edzetek!...

Akik edzőteremben edzetek! Mennyire szeretnétek izmosak lenni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy lesz olyan állapot, amire azt mondjátok, hogy itt állj, már csak szinten tartom magam, vagy annyira izmosak akartok lenni, amennyire csak tudtok?

2022. okt. 9. 17:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
94%

#9, ha indultál veresenyen akkor nyílván felmered vállalni magad és szerepel a neved a verenyzők között.

Légyszíves mondj egy nevet, utánad nézek, hogy milyen a forma.

2022. okt. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Erőszinthez kötöm a céljaimat. Szeretném elérni az alapgyakorlatokban azt a szintet, amit a strengthlevel.com-on elitnek írnak.

Az oldal szerinti besorolásban jelenleg minden alapgyakorlatban erős haladószinten vagyok (tehát még nem "elit"), de itt már nehéz továbbfejlődni.

2022. okt. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
91%
Amennyire 25 évesen voltam.
2022. okt. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
73%
157 cm vagyok, 51 kg. Én ezt a szintet akarom tartani. Ez pont a formásan vékony kategória.
2022. okt. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!