Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az létezik, hogy valakinek a...

Az létezik, hogy valakinek a lába jól fejlődik, de a felsőteste egy az egybe szarul?

Figyelt kérdés

Próbálok rövid lenni, ha kell pontosítok. Tényleg eléggé régóta edzem, kiesik az az opció, hogy nem telt el sok idő. Célom egy izmos felsőtest, főleg izmos mell és vastag felkar, ami nem jött össze. Első ránézésre valamit nagyon elcseszek de van egy bökkenő. A nálam sokkal izmosabb felsőtestű pasiknak sokszor kisebb a combjuk és a vádlijuk mint nekem, vagy hasonló, ha pedig nagyobb, akkor is ott sokkal kevésbe vagyok lemaradva. Emiatt gondoltam abba, hogy a lábam egy az egybe jól fejlődik, a felsőtestem egy az egybe gyengébb és ezért nem érem el a célom, a genetika miatt. Azt tudni kell, hogy vádlira nem edzem súlyzókkal, és így is 6 centivel nagyobb a felkaromnál, amire meg edzem súlyzóval. A fehérjebevitelem magas, az nem lehet probléma. Gondoltam arra, hogy túl sokat edzem súlyzókkal és mellé túl sokat futok és túledzem magam. De kicsit ellentmondásosnak tűnik, hogy a karom nem nő mert túledzem magam, a vádlim meg csak futással sokkal nagyobb. Tehát a túl sok edzést se tudom elfogadni teljesen, az előbb írtak miatt. Bár mindenkinek van gyenge meg erős testrésze, túl nagynak érzem a különbséget.


A vádlim 42cm, a felkarom 36cm.



2022. okt. 11. 20:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem kis karom van, de 20 kilóba belehúzok 1et 2őt, franciarúddal én már láttam 60kg-val is. Te meg még magasabb is vagy, sza 15-20kg egykezessel biztos lehetséges..
2022. okt. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!