Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A naturál testépítés is...

A naturál testépítés is egészségtelen és veszélyes?

Figyelt kérdés
2022. okt. 29. 21:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
65%

"Azért rengetegen vannak, akik fájlalják a könyöküket, térdüket, fiatalabbak is."

Igen, mert ha szarul edzel, szarul melegítesz, szarsz a nyújtásra, szarsz a mobilizálásra, buta vagy, akkor annak meglesz a következménye. Én versenyzőként a hosszú évek alatt semmilyen sérülést nem szedtem össze, pedig nem vagyok már mai csirke. Edzőként a klienseim közül 10-ből 9 embernek semmilyen mozgásszervi problémája nincs, pedig ők sem tegnap kezdték. Szimplán annyi a titka, hogy ne legyél ostoba.

2022. okt. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

ez a baj, h szinte mindenki szarul edz a hobbisták közül, főleg az elején.

az első 1-2év edzésnél általában helytelenül végzik a gyakorlatokat, és nyilván a programozás sem megfelelő.

az az 1-2év helytelen edzés elég is ahhoz h szétkúrják a vállukat, könyöküket, stb


az agyvérzés is előfordulhat szerintem főleg ilyen 50év felett.

bár én se láttam még ilyet a teremben, de simán eltudom képzelni egy nagysúlyos guggolásnál vagy felhúzásnál.


de ennek ellenére azt mondom h nem egészségtelen a naturál testépítés helyesen végezve.

2022. okt. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

#9:

Rendben báttya, akkor te ne hidd el. További sziklaszilárd hitet neked!🙃

2022. okt. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

13


Nem is hiszem el. Veled ellentétben én nem vagyok olyan naiv, hogy minden hülyeséget elhiszek. :D

2022. okt. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#14:

Ez nem hit kérdése, gyermekem. Saját megélt, megtapasztalt dolgok.

2022. okt. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

" Saját megélt, megtapasztalt dolgok. "


..... SZERINTED. Amit vagy igaz vagy nem.

2022. okt. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen minek vagy fenn egy ilyen fórumon, ha mindig van egy következő kételyed? Miért nem a norvég kutatók által megállapított 314 tanulmánnyal bizonyított tudományos tényeket olvasod?
2022. okt. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

17


Tulajdonképpen megkérdezhetem ugyanezt én is. Minek vagy fenn egy ilyen fórumon? Azt gondolod, hogy amit állítasz az 100%-ban igaz, és hogy más nem kérdőjelezheti meg?

2022. okt. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Hát biztosan.Ismertem pár autószerelőt,akik meghaltak.

Ezek szerint az autószerelés egészségtelen, és öl!Senki meg ne próbálja!

2022. nov. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!