Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bernáth Odett mennyire jó,...

Bernáth Odett mennyire jó, követendő példa?

Figyelt kérdés

Most arra gondolok, hogy folyamatosan pakolja ki a videókat, ahol egy hülye kávét cheatmealnek nevez, merthogy ő 13 éves kora óta sportol, és életében nem ivott a Starbucksban (sicc) olyan kávét, evett sport szeletet, stb

Szerintetek mennyire káros tartalom az, ami egy kávét, egy szelet csokit cheatmealnek állít be, és kb elélvez a csaj miközben eszi?


2022. okt. 30. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Egy egesz reddit sub van erre. Ott nezelodj a kerdes megvalaszolasahoz. 😃 /fittodi
2022. okt. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Ne a plüssnyuszik példáját kövesd, ha edzeni szeretnél.
2022. okt. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
87%
rettentően káros! nem hiszem el, hogy nincsen testképzavara és evészavara is szegénynek. szerintem ezeket próbálja leplezni azzal, hogy magabiztosnak próbál mutatkozni, illetve a versenyekre fog mindent. borzasztóan káros, amit közvetít.... uborka, falatnyi hús és esetleg FAHÉJAS rizs? ne próbálja beadni senkinek, hogy ez tényleg ízlik neki... ráadásul olyan edzések mellett, amiket csinál, egyáltalán nem egészséges ilyen keveset enni (nyilván nem tudom, a kamerák mögött mi történik, de amit megoszt, az nagyon kevés..)!
2022. okt. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%

Versenyfelkészülés alatt nem ehet!

A verseny után ehet bármit!

Ez egy ilyen sport

2022. okt. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Latom nem vagy kepbe a versenyzesrol... Annak aki nem csinalja nyilvan nem kovetendo.
2022. okt. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Aki a kérdésem alapján azt hitte, példaként tekintek erre a csajra, az hol él? Süt a kérdésemből, hogy elítélem Odettet és egy nullának tartom

Igazából véleményeket akartam róla olvasni, hogy mások szerint is káros-e amit csinál, a reddit-es ajánlást köszi, nagyon jók a posztok :)

2022. okt. 31. 15:06
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hitte azt sztem senki... Gondolom meg csak nem is versenyzel, foleg nem ilyen szinten igy nyilvan nem peldakep. Az elsport sose egeszseges
2022. okt. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
Ez egyénfüggő.
2022. okt. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
73%
Odett sem a diétától néz ki így. Szúr ő is valamit. Inkább ez, nem követendő példa. Viszont mivel ő versenyző, muszáj ilyen szigorú étrendet tartania.
2022. nov. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!